Aspiro Kredyty Gotówkowe

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Aspiro Kredyty Gotówkowe Aspiro to nie kolejny bank ani też instytucja pozabankowa a platforma, mająca na celu znalezienie najlepszej oferty, wybranego produktu finansowego a więc np. kredytu gotówkowego z przeznaczeniem na dowolny cel.

Jeśli popatrzymy na logo Aspiro to może ono nam się wydać znajome, no i nie ma w tym nic dziwnego ponieważ wszelkie podobieństwa do logo mBanku są tu jak najbardziej wskazane. Aspiro to bowiem uruchomiona przez mBank, platforma służąca do sprzedaży produktów finansowych takich jak konta osobiste, ubezpieczenia, kredyty firmowe czy kredyty gotówkowe. Ja skupię się dzisiaj na tych ostatnich i zobaczę co ma nam do zaoferowania Aspiro w ramach kredytów gotówkowych.

Dla kogo oferta Aspiro może być przydatna?

Na pewno dla osób które są zainteresowane kredytem gotówkowym i chciałyby znaleźć dla siebie najbardziej atrakcyjną ofertę. Aspiro może nam w tym pomóc, ponieważ dzięki niemu będziemy mieli możliwość porównania ofert 8 banków, z którymi firma współpracuje. Dotyczy to tych osób które poszukują nie dużej gotówki na dowolny cel np. 1000 czy 2000 zł, jak również tych osób które myślą o zaciągnięciu wysokiego kredytu gotówkowego np. 50 000 zł, 100 000 zł czy nawet 200 tyś zł, bo i o taką kwotę możemy wnioskować za pośrednictwem Aspiro.

Na co może zostać przeznaczony kredyt gotówkowy Aspiro?

W przypadku kredytu o którym dzisiaj wspominam, dotyczy to kredytów przeznaczonych na dowolny cel a więc bez znaczenia dla banku jest to na co przeznaczymy pożyczone pieniądze. Może to być zarówno zakup nowych mebli, kupno samochodu używanego czy nawet domku letniskowego. Równie dobrze może to być gotówka przeznaczona na codzienne zakupy czy spłatę zaległych zobowiązań czy rachunków, z płatnością których trochę się spóźniliśmy. Ważne jednak by mieć pozytywną historią kredytową i brak zadłużeń w bazach Biura Informacji Kredytowej.

Składamy wniosek o kredyt online i co dalej? Po weryfikacji naszych danych, otrzymamy dopasowaną do naszej sytuacji finansowej i preferencji, ofertę kredytu gotówkowego. Spośród wielu propozycji będziemy mogli wybrać ten, który będzie dla nas najbardziej korzystny a jeśli będziemy mieć problem z wyborem właściwej oferty, poprosimy o pomoc doradcy Aspiro który pomoże nam wybrać najlepszą ofertę.

Decyzję w sprawie udzielenia kredytu powinniśmy otrzymać bardzo szybko, nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Dla osób które mają możliwość wcześniejszego spłacenia kredytu, istnieje możliwość jego wcześniejszej spłaty a w przypadku większej kwoty kredytu, także wyboru korzystnego pakietu ubezpieczeń.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Dzięki takim ofertom można znaleźć taki kredyt, w ramach której będziemy mieli niską ratę. Często jak idziemy do pierwszego lepszego banku to dostajemy taką ofertę, którą inny bank będzie w stanie bez większych przeszkód przebić, tylko że trzeba się zmobilizować i pójść odo innego banku z tą ofertą. Mając w ręku wyliczenie kredytu z jednego banku, mamy szansę otrzymać lepsze warunki w innym. Jeśli te nie będą się znacząco różnić to idźmy do innego aż uda nam sie uzyskać jakąś atrakcyjną ofertę.

Oceń:*