Weź Leasing porównanie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Leasing porównanie Leasing porównywarka WeźLeasing

W ramach platformy internetowej WeźLeasing mamy możliwość porównania i sprawdzenia najlepszej oferty leasingowej. Jak również możemy sprawdzić zdolność leasingową naszej firmy.

WeźLeasing to idealna opcja dla osób które zainteresowaną są leasingiem zarówno samochodów, maszyn jak i urządzeń. Z pomocą serwisu otrzymamy kilka ofert i będziemy mieli możliwość wybrania tej najbardziej dla nas korzystnej. Dzięki temu, że serwis współpracuje z kilkunastoma podmiotami oferującymi leasing takimi jak choćby Getin Leasing, VB Measing, Millenium Leasing, Idea Leasing czy Leasing Polski.

Leasing, porównanie leasingu firmowego

Oferta WeźLeasing jest skierowana nie tylko do tych osób które są zainteresowane leasingiem samochodów osobowych, ciężarowych czy ciągników siodłowych. Ale również wieloma urządzeniami i maszynami stosowanymi w wielu różnych branżach. Poza samochodami znajdziemy zatem maszyny, urządzenia i narzędzia stosowane w budownictwie, przy obróbce drewna i metalu, piekarnictwie, poligrafii, gastronomii czy medycynie. Przedmiotem leasingu mogą być również maszyny używane przy przetwórstwie spożywczym, produkcji opakowań, produkcji tworzyw sztucznych czy będące pomocne w warsztatach samochodowych.

Za pomocą WeźLeasing możemy również sprawdzić oferty leasingowe na zakup maszyn stosowanych w rolnictwie takich jak pługi, traktory, siewniki, owijarki, rozsiewacze nawozów czy kombajny.

Cofając się do wspomnianej oferty leasingu samochodów osobowych i ciężarowych nowych jak i używanych, warto wspomnieć że możemy leasingować również inne pojazdy. Takie jak choćby motocykle, quady czy skutery. Najstarsze samochody które można leasingować to pojazdy 10-letnie lub w niektórych przypadkach nawet 15-letnie.

Jak uzyskać ofertę leasingową i obliczyć ratę leasingu? Możemy dokonać tego w ciągu kilku najbliższych minut wskazując przedmiot leasingu, rok jego produkcji, wartość, wysokość opłaty wstępnej jak również ilość rat leasingowych.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Nie mam uwag, same fakty, konkretne przepisy prawne i doskonałe podpowiedzi.

Oceń:*