Vippo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB
Vippo pożyczki online Za pośrednictwem firmy Vippo mamy możliwość uzyskania pożyczki od 1000 do 5000 zł, ze spłatą pożyczki w formie rat miesięcznych do 36 miesięcy.

Jak się okazuje, rynek internetowych pożyczek ratalnych ma się dosyć dobrze i nadal przybywa na nim firm, które są zainteresowane pożyczaniem dodatkowej gotówki w ten sposób. Jedną z nich jest firma Vippo, która udostępnia pożyczki gotówkowe w wysokości do 5000 zł całkowicie przez internet.

Dzisiejszy artykuł po części możecie potraktować jako uzupełnienie ostatnio opublikowanego na łamach bloga, artykułu dotyczącego nowych ofert pożyczkowych na rok 2018. Wspomniałem w nim o najciekawszych moim zdaniem, nowych ofertach pożyczkowych dostępnych na terenie Polski. Oferta Vippo bez wątpienia również do nich należy ponieważ posiada całkiem przystępną ofertę pożyczek z dłuższym okresem spłaty.

Vippo nie jest tylko nową marką pożyczkową, za którą stałaby jakaś znana już nam firma pożyczkowa, co często ma miejsce w ostatnim czasie.

Pożyczka Pozabankowa Vippo

Vippo to nowa firma pożyczkowa, zarejestrowana w Warszawie, jednak udzielająca pożyczek na terenie całej Polski za pośrednictwem internetu. W ofercie firmy znajdują się pożyczki ratalne, których okres spłaty może zostać podzielony na raty miesięczne. Długość spłaty pożyczki może wynosić od 6 do 36 miesięcy. Wysokość pożyczki w zależności od naszych potrzeb może wynosić od 1000 do maksymalnie 5000 zł. Określając za pomocą suwaków dostępnych na stronie internetowej firmy, określoną kwotę pożyczki oraz okres spłaty, możemy poznać dokładny koszt pożyczki a w tym również wysokość miesięcznej raty. Pod tym kątem, koszty pożyczek Vippo nie należą do wygórowanych jak na warunki pozabankowe, więc jest to oferta którą można polecić osobom, które mają problem z uzyskaniem kredytu bankowego.

Kto dostanie pożyczkę w Vippo? Firma stawia dosyć duże wymagania jeśli mowa o wieku pożyczkobiorcy. Podczas gdy większovippo ść firm pożyczkowych posiada u siebie limit wiekowy 20 czy 21 lat, Vippo wymaga od potencjalnego pożyczkobiorcy ukończonych 25 lat. Ponadto do uzyskania pożyczki ratalnej wymagane jest również czyste konto w bazach dłużników, a więc bez zadłużeń w Krajowym Rejestrze Długów czy innych posobnych bazach. Podobnie jak u większość firm udzielających pożyczki przez internet, do uzyskania pożyczki konieczne jest również posiadanie konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Do uzyskania pożyczki w firmie Vippo niezbędne jest również wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.

Czas oczekiwania na uzyskanie pożyczki jest bardzo zbliżony do innych firm pożyczkowych udzielających je drogą internetową. Dużo zależy od banku w którym posiadamy konto oraz tego, w jak szybkim czasie do firmy pożyczkowej dotrze przelew weryfikacyjny, który jest potwierdzeniem zawarcia umowy o pożyczkę.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Widzę że nie brakuje nowych firm które udzielają pożyczki pozabankowe na raty. Z tą ofertą Vippo miałem okazję się już zetknąć, bo reklama tej firmy wyświetliła mi się na jakiejś stronie. Przyznam że ich oferta mnie zaciekawiła, dlatego chętnie poznam opinie ludzi którzy brali już u nich pożyczkę.

  2. Może nie tak znana firma pożyczkowa ale na którą na pewno warto zwrócić uwagę, jeśli jesteśmy zainteresowani pożyczeniem dodatkowej gotówki przez internet. To co szczególnie zwraca uwagę w Vippo, to szybkie formalności, błyskawiczna akceptacja wniosku i przelew pożyczki prosto na konto.

  3. Polecam bo mają wysoką przyznawalność pożyczek, a więc nie tak trudno u nich o pożyczki internetowe. Faktycznie wysoko postawiona poprzeczka z wiekiem, ale moim zdaniem takie pożyczki pozabankowe powinny być dla osób znacznie powyżej 18 roku życia, by osoby młode się w nich nie zadłużały.

  4. Również próbowałem uzyskać pożyczkę w Vippo, ponieważ mają niskie raty pożyczki w porównaniu do innych firm, no ale niestety nie udało się. Okazał się że mam 22 lata i nie spełniam warunków udzielenia pożyczki bo udzielają je osobom od 25 roku życia.

Oceń:*