Szybka Kaska

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Na rynku pożyczek pozabankowych czy chwilówek nie brakuje nowych marek i firm pojawiających się praktycznie każdego jednego miesiąca. Nowy rok 2018 również przyniósł ze sobą kilka nowych propozycji wśród tego typu pożyczek. Cześć z nich miałem okazję już przedstawić na łamach bloga. Dzisiaj kolejna z nich – Szybka Kaska.

Jeśli przegapiliście artykuł w którym opisywałem nowe oferty pożyczkowe na rok 2018, to zawsze macie szanse nadrobić zaległości. Dzisiaj jednak przedstawię bliżej markę, która nie miała jeszcze okazji zagościć ani w tym artykule ani w żadnym innym. Mowa tu o marce Szybka Kaska, ofercie która powinna zainteresować wszystkie te osoby, które poszukują pożyczki pozabankowej w postaci chwilówki, bądź też w postaci pożyczki ratalnej.

Pożyczka nawet w 15 minut

Co ma nam do zaoferowania Szybka Kaska? Nie jest to typowa firma udzielająca pożyczek pozabankowych, a marka która specjalizuje się w pośrednictwie w pożyczaniu pieniędzy. Pod tym kątem marka współpracuje z wieloma firmami z sektora pozabankowego. Szybka Kaska może więc nam pomóc jeżeli mamy problem z uzyskaniem potrzebnej gotówki. A jak wiadomo przyczyn mających wpływ na problemy ze znalezieniem odpowiedniej oferty, może być wiele. Niektóre osoby mają problem z uzyskaniem pożyczki ponieważ posiadają dopiero 18 czy 19 lat. A część firm nie udziela pożyczek osobom w tym wieku. Problem może stanowić również nie najlepsza historia kredytowa bądź też mała zdolność kredytowa, a więc niskie dochody. Mam tu na myśli głównie osoby zatrudnione na pół etatu, będące na emeryturze czy rencie.

Jak więc wygląda proces ubiegania się o pożyczkę za pomocą Szybkiej Kaski? W pierwszej kolejności wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Tutaj mamy do wyboru kwoty pożyczek od 100 do nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Firma na podstawie tych danych analizuje nasz wniosek i dopasowuje do niego odpowiedniego pożyczkodawcę. Jeśli przedstawiona oferta będzie nam odpowiadać, pieniądze otrzymamy bezpośrednio na nasze konto bankowe. Wszystkie formalności odbywają się oczywiście drogą internetową. A pieniądze mogą do nas trafić nawet w przeciągu kilkunastu minut od rozpatrzenia naszego wniosku.

Warunki uzyskania pożyczki w Szybka Kaska nie są specjalnie skomplikowane, dlatego szanse na uzyskanie pożyczki za jej pośrednictwem będzie miało wiele osób. Aby złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty lub paszport oraz aktywny rachunek bankowy założony w jednym z polskich banków.

Czytaj również

5 Comments
  1. Jak oni dobierają oferty? Czy jak dopasują do mnie jakąś pożyczkę a oferta nie będzie mi odpowiadała, to mogę poprosić o przedstawienie innej oferty. Wiadomo że firmy pożyczkowe mają różne warunki, więc jestem ciekaw jak ta firma do tego podchodzi?

  2. Tak @Mesjasz wydaje mi się że masz taką możliwość. Nikt nie może Ci z góry narzucić czego czym nie będziesz zainteresowany. Jeśli oferta nie spełnia Twoich wymagań możesz z niej nie korzystać. Zresztą nawet jeśli umowa zostania zawarta to masz aż 14 dni na odstąpienie od takiej umowy. Wtedy zwracasz tyle ile pożyczyłeś, bez żadnych dodatkowych kosztów.

  3. Niekiedy jest potrzebny taki szybki zastrzyk gotówki. Wiem po sobie, bo kiedyś potrzebowałam a miałam problem żeby ją uzyskać. Dzisiaj na rynku jest sporo firm które udzielą takie pożyczki online jak choćby Szybka Kaska. Nie trzeba nawet wychodzić z domu żeby mieć dodatkowe pieniądze na koncie.

  4. Zgadza się, przeważnie to przed świętami. Teraz gdy są takie firmy pożyczkowe jak Szybka Kasa, łatwo jest pożyczyć, bo jak nie dadzą w jednej, to dadzą w innej. Nie zawsze jednak łatwo spłacić taką pożyczkę.

  5. Przeważnie jak jest potrzebna taka szybka kasa to nie ma gdzie jej pożyczyć. Nie raz tak miałem że jak potrzebowałem pieniędzy, to jeden, drugi bank odrzucał wniosek. A jak nie potrzebowałem, to wtedy dzwonią i nagle oferują pożyczki.