Super Rata

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Nowy tydzień rozpoczynamy od przedstawiania nowej marki, która pojawiła się na naszym krajowym rynku pożyczek pozabankowych. Jest nią Super Rata. Marka co prawda nowa, ale jednak działająca pod skrzydłami firmy już dosyć znanej. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych całkowicie przez internet i z długim okresem spłaty.

Pożyczka Pozabankowa do 5000 zł Super Rata

Warto byłoby od razu na początku wyjawić tajemnicę, kto tak na prawdę kryje się za tą nową nazwą na rynku pożyczkowym. Otóż jest nią firma SuperGrosz Sp. z o.o, która już nie raz gościła na łamach bloga, w ramach różnego rodzaju prezentacji. Pod marką Super Rata, firma ma do zaoferowania pożyczki w wysokości od 1000 do 5000 zł. Z okresem spłaty w ratach miesięcznych. Samodzielnie możemy dokonać wyboru okresu spłaty pożyczki, której okres spłaty może sięgać od 8 do 30 miesięcy. Koszty pożyczek niestety nie należą do najniższych. Dokonując wyboru największej kwoty pożyczki w wysokości 5000 zł z okresem spłaty 30 miesięcznych rat, musimy się przygotować że do spłaty będziemy mieli kwotę ponad dwukrotnie wyższą od pożyczanej. Na szczęście z dokładnym kosztem pożyczki i wysokością rat miesięcznych możemy zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku o udzielenie pożyczki.

Pożyczka od 18 lat – Super Rata należy do marek pożyczkowych w których pożyczkę uzyskamy mając ukończone 18 lat. Dodatkowym warunkiem uzyskania pożyczki za pośrednictwem firmy jest posiadanie stałego źródła dochodu. Również posiadanie stałego miejsca zamieszkania oraz brak zadłużeń w bazach BIK, BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A. W ramach procesu weryfikacji nie jest wymagane wpłacanie żadnych opłat rejestracyjnych.

Jak podkreślają właściciele marki Super Rata w materiałach reklamowych, firma umożliwia uzyskanie szybkiej pożyczki całkowicie przez internet. Firma nie wymaga więc do uzyskania pożyczki, ani wykonywania dodatkowych przelewów, przedstawiania dokumentów czy też składanie podpisów w obecności kuriera. Wszystkie formalności odbywają się błyskawicznie przez internet, w ciągu kilku minut przy użyciu komputera, telefonu lub tabletu.

Opinie o Super Rata

Miałeś okazję wziąć pożyczkę za pośrednictwem Super Rata? Zapraszamy Cię do wyrażenia swojej opinii na temat pożyczek firmy. Do zamieszczenia komentarza lub opinii pod artykułem, nie jest wymagana dodatkowa rejestracja.

Czytaj również

5 Comments
  1. Dobra pożyczka bez zbędnych formalności. Jak ktoś szuka takiej pożyczki, przy której nie będą dużo pytać i dużo wymagać to zdecydowanie powinien zwrócić uwagę na ofertę Super Raty. Koszty może nie należą do niskich, ale szybki czas oczekiwania na pożyczkę rekompensuje to.

  2. Niezła oferta, bo wszystko jest załatwiane szybko i sprawnie. Jak ktoś nie lubi, nie chce lub nie może czekać na gotówkę, to oferta będzie dla niego. Tylko jak gość wyżej pisał, tanio u nich nie jest no i trzeba pilnować terminu spłaty raty, bo w przeciwnym wypadku od razu doliczają dodatkowe koszty.

  3. Mniejsza z kosztami, przecież zarówno w tej firmie jak też w Super Groszu uzyskanie pożyczki graniczy niemal z cudem. Nie wiem komu przyznają te pożyczki, ale mogę policzyć kilka osób które znam, które u nich pożyczki nie dostały. Nie wiem więc na prawdę do jakich osób ta oferta jest skierowana i dziwią mnie opinie dotyczące kosztów skoro nikomu pożyczek ani tak nie chcą udzielać.

  4. Jakie opinie o Super Rata by nie były, to na pewno oferta będzie cieszyć sporym zainteresowaniem. Jednak mało które firmy udzielają pożyczki osobom od 18 lat a widzę że Super Rata udziela pożyczki osobom w tym wieku.

  5. Firma w której faktycznie można uzyskać pożyczki przez internet oraz bez wychodzenia z domu. Bez żadnych przeszkód dostałem u nich pożyczkę w maksymalnej wysokości 6000 zł. Decyzja o jej przyznaniu była bardzo szybka, co uważam że zasługuje na duże wyróżnienie.