SMS365

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

9 udostępnij na FB

Jak dobrze pamiętam, oferta firmy SMS365 była jedną z pierwszych ofert chwilówek jakie pojawiły się w internecie. Nie da się też ukryć, że od momentu kiedy firma oficjalnie wystartowała, ich oferta również ewoluowała. Rozpoczęli od pożyczania kwot nie większych jak 600 zł. Obecnie pożyczymy w SMS365 nawet do 3000 zł.

Oczywiście tak wysokie kwoty są dostępne wyłącznie dla stałych klientów. Ponieważ te osoby, które zdecydują na pierwszą pożyczkę w firmie będą musiały się zadowolić kwotą nie większą jak 600 zł. Jeśli chodzi o okres spłaty to jest podobny jak u większości tego typu firm i może wynosić 15 lub 30 dni z możliwością przedłużenia terminu spłaty.

Pożyczka Pozabankowa SMS365

Koszt pożyczki 600 zł – tradycyjnie wybrałem sobie maksymalną kwotę jaką mogą pożyczyć nowi klienci. W celu sprawdzenia kosztów na jakie musimy się przygotować, chcąc pożyczyć taką gotówkę. W przypadku pożyczenia 600 zł, prowizja za udzielenie pożyczki na 30 dni wynosi 150 zł. A więc łącznie do spłaty będziemy mieli 750 zł. Koszt uznałbym jako nie wygórowany, ale też nie ten z najniższej półki. A więc zbliżony jak u większości firm z branży chwilówkowej.

Kto może uzyskać pożyczkę w SMS365? Powinniśmy mieć ukończone przynajmniej 20 lat i obyć obywatelem Polski. Ponadto posiadać telefon komórkowy oraz brak opóźnień w spłacie innych kredytów czy pożyczek. Nie będzie zatem wymagane przesyłanie dodatkowych dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody. Do uzyskania pożyczki wymagane jest przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza z naszego konta bankowego.

Czytaj również

9 Comments
  1. Polecam każdemu, kto nie jest jeszcze zdecydowany – nie będziecie żałować, to naprawdę profesjonalna i uczciwa (!) firma, nie robią tam ludzi w bambuko, tylko po to, aby otrzymać wyższe premie.

  2. ja polecam, nie mam powodow do tego, ale ich uslugi odradzac komukolwiek 😉 dzieki nim w tym roku wyjechalam na wakacje z dziecmi, teraz na spokojnie wszystko splacam, bez problemow.

  3. Ja polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń do nich. Szybki przelew, fajny kontakt, mało formalności (o chwała!). Nie mam do czego się przyczepić 🙂

  4. Polecam, bo nie znalazłem minusów, a sam z ich usług korzystałem kilka miesięcy temu. Fachowcy, sympatyczna obsługa, jasna umowa, pomagają w razie czego, więc ciężko jest się na nich przejechać : )

  5. Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie komentarze o SMS365 w imieniu firmy. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi pracownikami.

    Pozdrawiam.

  6. potrzebowalam kasy na komunie syna i z pomoca przyszedl mi wlasnie sms365. w bankach sporo zalatwiania, nie mialam na to czasu, a u nich mozna wszystko zrobic nawet przez internet. polecam

  7. Czy ta firma udziela tylko chwilówek, czy może pożyczki ratalne też są w ich ofercie? Widzę że opinie o SMS365 na ogół są tutaj pozytywne więc zainteresowała mnie ta ich oferta. Tylko potrzebowałabym przynajmniej kilka rat miesięcznych na spłatę pożyczki. Raczej nie chciałabym na siebie brać ryzyka spłaty pożyczki w ciągu 30 dni, to trochę za krótki czas na spłatę całej pożyczki.

Oceń: