Smart Bank Konto na smartfona

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Konto osobiste w Smart Banku z obsługą na smarfonie

Smart Bank to nowa nazwa która pojawiła się na krajowym rynku usług finansowych w ciągu ostatnich tygodniach. Jak się okazuje stoi za tą marką bank znany i sprawdzony a mianowicie FM bank. Dzisiaj przyjrzymy się oferowanego przez Smart Bank kontu osobistemu, które zostało przygotowane zostało głównie z myślą o osobach poszukujących bezpłatnego konta a przy tym nowoczesnego.

Bezpłatne konto Smart Bank – o czym należy wspomnieć na samym wstępie to wiele bezpłatnych opcji w ramach konta. Konto okazuje się bowiem nawet tańsze w prowadzeniu od jednego z najpopularniejszych bezpłatnych kont osobistych w kraju a mianowicie eKonta mBanku. Bank skusił się nawet na porównanie wszystkich opcji z wspomnianym kontem mBanku i kontem w PKO.

Co więc otrzymamy bezpłatnie poza bezpłatnym prowadzeniem konta i bezpłatnymi przelewami przez internet? Poza tym Smart Bank oferuje nam również bezpłatne wypłaty w wszystkich bankomatów w Polsce czy brak opłaty miesięcznej za korzystanie z karty płatniczej. Osoby które otworzą konto w Smart Banku będą mogły do końca tego roku dokonywać bezpłatnych wypłat z bankomatów zagranicą, Od przyszłego roku 2015 pierwsze 3 takie wypłaty w miesiącu będą bezpłatne.

Konto Smart Bank na smartfona – we wstępie wspomnieliśmy o nowoczesności. Kolejnym atutem konta po wszystkich tych bezpłatnych opcjach jest specjalna aplikacja przygotowana z myślą o użytkownikach smartfonów. Jak wiadomo w ostatnim czasie zdobyły one sporą popularność i obecnie korzysta z nich bardzo wiele osób.

Smart Bank rozpoczął projektowanie kont właśnie od użytkowników smartfonów dzięki czemu potencjalni właściciele kont osobistych mogą cieszyć się pełną obsługą konta przez smartfona. W prosty sposób wyślemy przelew do wybranego odbiorcy, sprawdzimy stan czy historię konta a wszystko to możemy robić z dowolnego miejsca na ziemi.

Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o również bezpłatnej karcie Visa wydawanej do konta. Otóż za pomocą tej karty może wypłacać gotówkę z bankomatu ale również dokonamy płatności zbliżeniowych czy zapłacimy za zakupy w internecie.

Jeśli zdążyliście już założyć konto osobiste w Smart Banku zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat konta.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Smart Bank miał kilak różnych ewolucji. Zdaje się że później zmienili nazwę na Biz Bank a jeszcze później na NestBank i pod taką nazwą istnieją do dnia dzisiejszego.

    • Tak, teraz to Nest bank i oczywiście bank nadal ma w swojej ofercie szereg ciekawych propozycji. Warto zauważyć że posiada najtańsze konto bankowe w swojej ofercie, z w tym również konto które obsłużymy na smartfonie.

Oceń:*