Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Ratkomat – pożyczki na raty do 5000 zł

Do 5000 zł - tyle możemy pożyczyć za pośrednictwem nowej marki Ratkomat, rozbijając pożyczkę na raty miesięczne.

Dzisiaj mam przyjemność przedstawić Wam nową ofertę na rynku pożyczkowym, jaką jest marka Ratkomat. Sama nazwa już wiele zdradza ponieważ mamy tu do czynienia z pożyczkami ratalnymi w wysokości od 1000 do 5000 zł.

Wydawać by się mogło że Ratkomat to całkowicie nowa propozycja na rynku pożyczek pozabankowych, jednak jak się dobrze przyjrzymy i zajrzymy do stopki serwisu internetowego to znajdziemy tam informację że pożyczkodawcą jest znana nam już Aasa Polska. Dlatego też nic dziwnego, że sama oferta jest praktycznie zbliżona do macierzystej oferty firmy.

Pożyczki na raty do 5000 zł – to maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć za pośrednictwem Ratkomatu, jednak należy zwrócić uwagę na to, że koszty pożyczek jakie tu spotkamy, należą do jednych z najniższych w przypadku pożyczek udzielanych do kwoty 5000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy rozłożyć na raty miesięczne i mamy tu do wyboru okres od 6 do 24 miesięcy.

Dla kogo pożyczka w Ratkomat? Wymagania nie są specjalnie duże, więc aby ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem Ratkomatu powinniśmy mieć ukończone 20 lat (a nie więcej jak 80), otrzymywać udokumentowany stały dochód (na terenie Polski) oraz brak zadłużeń w rejestrach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Do uzyskania pożyczki potrzebny będzie nam również aktywny rachunek bankowy.

Umowa za pośrednictwem kuriera – aby dopełnić wszystkie formalności związane z pożyczką Ratkomatu konieczne jest odebranie umowy, która zostanie do nas dostarczona za pośrednictwem kuriera i w jego obecności podpisana. Z jej treścią możemy zapoznać się jednak wcześniej, ponieważ zostanie ona do nas wysłana drogą mailową na wcześniej podany adres e-mail, zaraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*