Ratado pośrednik pożyczkowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Ratado jak sama nazwa wskazuje, to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Ratadao nie jest jednak firmą która udziela ich bezpośrednio, a działa jako pośrednik pożyczkowy. Dzisiaj postaram się Wam pokrótce opowiedzieć o działalności firmy, oraz o tym jakie pożyczki, możemy za ich pośrednictwem uzyskać.

Ratado należy do tych firm, które umożliwiają uzyskanie pożyczki całkowicie przez internet. Korzystając z ich usług, mamy więc pewność, że nie będziemy musieli dodatkowo odwiedzać jakichkolwiek stacjonarnych placówek w celu sfinalizowania formalności związanych z uzyskaniem pożyczki. Co więcej, korzystając z usług Ratado mamy niemal 100% pewności że z ich pomocą uda nam się potrzebne pieniądze uzyskać. Firma jest pośrednikiem finansowym, która współpracuje z ogromną liczbą wyłącznie sprawdzonych firm pożyczkowych. Szanse na uzyskanie pożyczki są więc dużo większe niż złożenie wniosku w tradycyjnej firmie udzielającej pożyczki online.

Ratado pośrednik pożyczkowy

Pożyczki online na raty do 15 000 zł

Ratado to firma która pomoże nam w uzyskaniu pożyczki ratalnej. Kwoty pożyczek które możemy uzyskać za ich pośrednictwem, sięgać mogą od 500 do 15 000 zł. W zależności od tego jaką kwotę wybierzemy, może w prosty sposób ustalić również okres spłaty pożyczki. Tutaj to wyboru będziemy mieli przedział od 2 do 48 miesięcznych rat. Wskazując kwotę pożyczki którą chcemy otrzymać oraz wybrany okres spłaty, zostaniemy poinformowani o orientacyjnym koszcie pożyczki, uwzględniającym również wysokość raty miesięcznej.

Dla kogo pożyczka w Ratado?

Podstawowy warunek jaki należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Ratado to ukończone 20 lat. Powinniśmy również być osobą nie posiadającą opóźnień w spłacie innych zobowiązań finansowych. Pośrednik finansowy Ratado zbada również naszą historię kredytową za pomocą takich baz jak BIK, BIG InfoMonitor ERIF oraz KRD. Wysokość przyznanej pożyczki uzależniona jest od wysokości uzyskiwanych dochodów. Warto przy tej okazji również nadmienić, że Ratado należy do firm które udzielają pożyczki bez konieczności wysyłania przelewu weryfikacyjnego. Oznacza to że firma nie wymaga żadnej dodatkowej weryfikacji rachunku bankowego. Umowa o zawarcie pożyczki dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i podpisywana w obecności kuriera.

Czytaj również

1 Comment
  1. Pożyczka w Ratado udzielana bez najmniejszych przeszkód. Chyba właśnie dzięki temu że współpracują z taką ilością kapel, można dostać u nich pożyczkę nawet wtedy, jak w banku nie można. Konkretna propozycja pożyczek, która szczególnie powinna zainteresować osoby które jak ja, nie dostały kredytu w banku.

Oceń: