Rata na Plus

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
pożyczka online Rata na Plus Rata na Plus to pożyczki udzielane całkowicie przez internet - do 5000 zł dla nowych klientów i nawet do 10 000 zł w przypadku kolejnych pożyczek.

Rynek pożyczkowy w Polsce został niemal przesiąknięty firmami udzielającymi pożyczki online, takie które dostępne są całkowicie przez internet. Kolejną z takich firm w której uzyskany pożyczkę internetową, jest Rata na Plus.

Przybliżenie marki Rata na Plus warto było zacząć od tego, że działa ona pod skrzydłami Aventus Group z Białegostoku. A więc firmy, która ma pod sobą już kilka innych marek z tej branży jak choćby Pożyczkaplus. Rata na Plus to jednak nie chwilówka z szybką spłatą, a pożyczki które będziemy mogli spłacać w równych ratach miesięcznych.

Rata na Plus do 10 000 zł

Co ma nam zaoferowania Rata na Plus? Firma umożliwia uzyskanie całkiem dużych pożyczek drogą pozabankową i oczywiście całkowicie przez internet. Maksymalne kwoty dostępnych pożyczek różnią się, w zależności od tego czy jesteśmy nowym klientem czy też sięgamy po kolejną pożyczkę. Jako nowemu klientowi, firma może nam zaoferować pożyczki do 5000 zł, w przypadku kolejnych pożyczek może to być maksymalnie do 10 000 zł. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na raty miesięczne. Tutaj mamy do wyboru okres spłaty sięgający od 3 do 12 miesięcy. W przypadku pierwszej pożyczki, maksymalny okres spłaty to 4 raty miesięczne. Aby sprawdzić koszt pożyczki, wystarczy skorzystać z kalkulatora pożyczkowego Rata na Plus zamieszczonego na stronie. Wystarczy podanie interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty.

Kto może zostać klientem Rata na Plus? Możliwość uzyskania pożyczki ratalnej będzie miała każda osoba posiadająca ukończone 19 lat. Ponadto osoba wnioskująca o pożyczkę powinna posiadać aktualny dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Niezbędne będzie również posiadanie konta bankowego oraz pozytywna ocena zdolności kredytowej. Firma dokonuje weryfikacji historii kredytowej za pośrednictwem BIG, PWIP (CRIF) oraz Kaczmarski Group. Weryfikacja rachunku bankowego pożyczkobiorcy może odbyć się na dwa sposoby. W sposób ekspresowy za pomocą specjalnej aplikacji, lub wykonania tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego, którego jesteśmy posiadaczem.

Czytaj również

Oceń:*