Ranking Pożyczek Pozabankowych – Styczeń 2021

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

W nowym roku 2021 większość z nas pokłada dużo nadziei. Przede wszystkim wierzymy głęboko w to, że rok 2021 będzie rokiem lepszy niż ubiegły. Chcemy wierzyć w to, że w końcu zakończy się trwająca już od roku pandemia koronawirusa. Wierzy w to również duża część firm, które z powodu wprowadzonych obostrzeń nie mogą działać tak jak dotychczas. Do tego grona zalicza się również branża finansowa.

W styczniu 2021 raczej bez większych problemów uzyskamy krótkoterminową chwilówkę przez internet. Nadal jednak tylko część firm zdecydowała się ma przywrócenie pożyczek ratalnych. Nadal nie aktywne pozostają ofert takich firm, które udzielały pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi jak Ferratum Money, Rapida Money czy Lendon Raty. Część firm by nie zawieszać całkowicie działalności, zdecydowała się na ograniczenie dostępnych ofert. Wśród takich firm jest Zaplo, która od dłuższego czasu zamiast pożyczek długoterminowych, udziela pożyczki z 3 miesięcznym okresem spłaty.

Pożyczki Pozabankowe w Styczniu ‘2021


Szukając pożyczki na raty miesięczne, którą moglibyśmy otrzymać przez internet mamy do dyspozycji zarówno kredyty udzielane przez banki, jak również pożyczki z sektora pozabnakowego. Czym różnią się one od tradycyjnego kredytu gotówkowego w banku? W większości wypadkówsą one nie wątpliwie łatwiej i szybciej dostępne. Większość firm które udzielają takich pożyczek, nie posiada własnych placówek, więc niemal 100% pożyczek udzielanych jest drogą internetową. Dzięki temu potencjalny pożyczkobiorca, ma szansę uzyskania pożyczki w dosyć krótkim czasie. Nie oznacza to jednak że firmy udzielające pożyczki pozabankowe nie stosują dodatkowych weryfikacji osób które składają wniosek o pożyczkę. Stopień weryfikacji w tego rodzaju firmach jest już na podobnym poziomie jak w instytucjach bankowych. Firmy te posiadają własne systemy informatyczne pozwalające na szybką weryfikację osoby wnioskującej o pożyczkę. Jest więc analizowana jego historia kredytowa za pośrednictwem zarówno rejestrów dłużników i bazy BIK (Biuro Informacji Kredytowej) jak i aktualna sytuacja finansowa.

W styczniu 2021 bez większych problemów pożyczkę pozabankową z ratami miesięczną uzyskamy za pośrednictwem firm:

  • Smartney – pożyczki do 60 000 zł (okres spłaty do 60 miesięcy)
  • Provident – pożyczki do 20 000 zł (okres spłaty do 48 miesięcy)
  • Hapi Pożyczki – pożyczki do 10 000 zł (okres spłaty do 24 miesięcy)
  • Super Grosz – pożyczki do 15 000 zł (okres spłaty do 48 miesięcy)
  • Zaplo – pożyczki do 5 000 zł (okres spłaty do 3 miesięcy)
  • Wonga – pożyczki do 20 000 zł (okres spłaty do 28 miesięcy)

Czytaj również

Oceń: