Ranking Pożyczek Pozabankowych – Marzec 2017

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB

Przed nami kolejny ranking pożyczek pozabankowych ze spłatą w ratach miesięcznych. Tradycyjnie przedstawiam Wam 5 najlepszych ofert pożyczek długoterminowych na miesiąc marzec 2017.

Nie dostaliście kredytu w banku lub szukacie szybkiej pożyczki internetowej z ratami miesięcznymi? Szukacie pożyczki pozabankowej, ale takiej najbardziej korzystnej, z najniższą możliwą ratą miesięczną? Zapoznajcie się zatem z moim propozycjami.

1. WONGA

Firma która również w poprzednim zestawieniu znalazła się na pierwszej pozycji a więc tym bardziej i teraz zasługuje na tą czołową pozycję. Zasługuje dlatego że od poprzedniego razu gdy zamieściłem ją na tej pierwszej pozycji, trochę rzeczy zmieniło się w ofercie firmy. Teraz ich oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna i bardziej korzystna dla potencjalnego klienta. O głównych zmianach pisałem już kilka dni temu na łamach bloga (w artykule Pożyczka 5000 zł w Wonga), przypomnę tylko że główne zmiany to zwiększenie limitu pożyczek do 5000 zł oraz wydłużenie maksymalnego okresu spłaty do 18 miesięcznych rat. Warto również wspomnieć o kosztach pożyczek, które powinny być miłym zaskoczeniem dla osób szukających nie drogiej w spłacie pożyczki pozabankowej.

2. MONEDO

Firma która nie pojawiała się w ostatnim czasie w moich rankingach, jednak uznałem że warto byłoby przypomnieć ich ofertę, tym bardziej że w końcu możemy poznać dokładne koszty pożyczek, co wcześniej nie było możliwe. Dzisiaj wchodząc na ich stronę i wybierając dowolną kwotę pożyczki dostępną w ofercie firmy i wybrany okres spłaty, na dole strony pokaże nam się informacja na temat wysokości kosztów pożyczki. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki nawet do 10 000 zł i z okresem spłaty od 3 do nawet.. 48 miesięcy. Tak długiego okresu spłaty nie znajdziemy praktycznie w żadnej innej firmie pożyczkowej, choć musimy sobie zdawać sobie sprawę że pożyczka z tak długim okresem spłaty, niestety nie będzie tania w spłacie. Monedo podobnie jak Wonga udziela pożyczek osobom już od 18 lat.

hapi pożyczki w rankingu pożyczek 2017

3. HAPI POŻYCZKI

Kolejna firma w której pojawiła się nowość w postaci zwiększonej kwoty pożyczki oraz wydłużonego okresu spłaty. Firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek całkowicie przez internet, umożliwia teraz uzyskanie nawet do 15 000 zł z okresem spłaty sięgającym od 3 do nawet 36 miesięcy. Koszty pożyczek w Hapi nie są wygórowane a dokładny koszt pożyczki możemy sobie obliczyć jeszcze przed złożeniem wniosku u udzielenie pożyczki. Podobnie jak u poprzedników, skorzystanie z pożyczki jest możliwe pod warunkiem ukończonych 18 lat, posiadanie konta osobistego i telefonu komórkowego.

4. ZAPLO

Na czwartej pozycji rankingu pożyczek pozabankowych w marcu 2017 znalazła się oferta firmy Zaplo. Aktualnie w ich ofercie znajdziemy pożyczki długoterminowe od 1000 do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcznych rat. Nowością w ofercie firmy jest możliwość uzyskania pożyczki bez okazywania zaświadczeń o dochodach. Aby otrzymać pożyczkę w ten sposób konieczne jest jednak skorzystanie z udostępnionej aplikacji Instantor która sama sprawdzi nasze konto i zweryfikuje uzyskiwane przez nas dochody. Jednym z głównych warunków uzyskania pożyczki jest ukończone 21 lat oraz brak zadłużeń nie tylko w bazach dłużników, ale również w bazach BIKu.

5. FERRATUM

Oferta Ferratum nie raz przewijała się przez pisane przeze mnie ranking pożyczek a ofertę poleciłbym tym osobom, które szukają pożyczki bez przeprowadzania weryfikacji w bazach BIK, ponieważ Ferratum sprawdza historię kredytową potencjalnych klientów jedynie poprzez bazy Krajowego Rejestru Długów. Za pośrednictwem firmy możecie pożyczyć od 1000 do 5000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Jak wygląda temat pożyczek w takich firmach pozabankowych, składa się wniosek i co dalej? Będą wymagali wysłania zaświadczenia o dochodach, ksero dowodu itp czy można to wysłać im przez internet? Zależy mi na czasie więc preferowałbym ten drugi sposób.

  2. Jaki jest termin oczekiwania na pożyczkę wonga? Zalezy mi na szybkim przelewie, na święta wyjeżdżamy do syna w odwiedziny.

    • Jeśli pozytywnie przejdziemy proces weryfikacyjny to gotówka na konto powinno trafić jeszcze tego samego dnia. Jeśli zależy nam na szybkim uzyskaniu pożyczki, najlepiej składać wniosek w godzinach porannych.

  3. Witam! Kasiu, zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas świąt państwowych, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=banki. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Oceń:*