Ranking Pożyczek Pozabankowych – Luty 2021

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Pożyczki Pozabankowe zyskały na popularności z kilku podstawowych względów. Przede wszystkim można je uzyskać nieco łatwiej niż w banku, a poza tym w 100% bez wychodzenia z domu. Mało która firma działająca w tej branży posiada swoją placówkę stacjonarną, więc cały proces udzielania pożyczki przeprowadzany jest online.

Pożyczki ratalne przez internet to jednak nie tylko domena sektora pozabankowego. Tego rodzaju pożyczki internetowe ze spłatą w ratach miesięcznych, możemy uzyskać również za pośrednictwem banków. Nieliczne z nich również udzielają w 100% kredyt online bez konieczności odwiedzania stacjonarnej placówki. Nie da się jednak ukryć, że to właśnie za pośrednictwem firm pożyczkowych, cały proces kredytowania jest znacznie łatwiejszy, a przede wszystkim krótszy. W wielu przypadkach, pożyczka pojawia się na koncie wnioskodawcy jeszcze tego samego dnia, a niekiedy nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę.

Pożyczki Pozabankowe Online – ranking luty ‘2021

Niestety w związku z pandemią Covid-19 bardzo dużo firm z sektora pozabankowego ograniczyła dostępność swoich usług, lub całkowicie zawiesiła działalność. Na rynku pozostało grono firm o najbardziej ustabilizowanej pozycji, które udzielają pożyczki z ratami miesięcznymi przez internet od wielu już lat. Gdzie aktualnie możemy uzyskać pożyczki pozabankowe na raty miesięczne i całkowicie przez internet? W lutym 2021 bez większych kłopotów, tego rodzaju pożyczkę uzyskamy za pośrednictwem firm:

  • Wonga – pożyczki do 20 000 zł (okres spłaty do 28 miesięcy)
  • Provident – pożyczki do 20 000 zł (okres spłaty do 48 miesięcy)
  • Smartney – pożyczki do 60 000 zł (okres spłaty do 60 miesięcy)
  • Hapi Pożyczki – pożyczki do 10 000 zł (okres spłaty do 24 miesięcy)
  • Super Grosz – pożyczki do 15 000 zł (okres spłaty do 48 miesięcy)
  • Zaplo – pożyczki do 5 000 zł (okres spłaty do 3 miesięcy)

Co będzie nam potrzebne do uzyskania pożyczki online? Przede wszystkim powinniśmy być osobę pełnoletnią. Niektóre firmy udzielają pożyczki od 18 lat a część firm wymaga ukończonych 20 czy 21 lat w celu udzielenia pożyczki ratalnej. Niezbędnym elementem w celu otrzymania pożyczki przez internet będzie również konto osobiste w banku oraz telefon komórkowy.

Czytaj również

Oceń: