Ranking Chwilówek – Luty 2016

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Luty jest najkrótszym miesiącem roku. Zatem trzeba się w miarę szybko zabrać za napisanie kolejnego rankingu chwilówek. Ponieważ w kolejce czeka mnie jeszcze jeszcze jeden ranking. Którego cykl rozpocząłem od tego roku, a mianowicie ranking pożyczek pozabankowych. Czyli zestawienie najlepszych moim zdaniem pożyczek ze spłatą w ratach miesięcznych.

W większości moich rankingów chwilówek przewijają się zazwyczaj te same firmy. Staram się jednak zawsze dorzucić przynajmniej jedną firmę, która w zestawieniu nie gościła. Lub pojawiła się, ale już jakiś czas temu. W tym miesiącu będzie podobnie, a więc nie przedłużając zapraszam do zestawienia chwilówek w lutym ‘2016.

Chwilówki Ranking – Luty 2016

1. VIVUS

Choć firma kilka dni temu została ukarana przez UOiK, który uznał że firma wprowadza klientów w błąd za sprawą swojego hasła reklamowego. Informującego o dostarczeniu pożyczki w ciągu 15 minut, to mimo tego Vivus nie po raz pierwszy wylądowała na czołowej pozycji w moim zestawieniu. Sam miałem okazję u nich pożyczać gotówkę i na pieniądze czekałem nie dłużej jak 15 minut od momentu złożenia wniosku. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mogą mieć tyle samo szczęścia. Wiadomo że czas oczekiwania na pożyczkę uwarunkowany jest również od innych czynników. A więc np. od banków a konkretnie kont bankowych poprzez które przelewana jest gotówka.

Oferta Vivusa od kilku miesięcy pozostaje taka sama. A więc nowi klienci nadal mogą skorzystać z popularnej promocji chwilówek za 0 zł. W ramach tej pierwszej pożyczki sięgnąć nawet po kwotę do 1600 zł. W przypadku stałych klientów limit pożyczek w Vivusie może wynosić nawet do 4000 zł. Aby spełnić warunki uzyskania pożyczki musimy mieć ukończone 20 lat. Brak zadłużeń oraz dochody umożliwiające spłatę pożyczki, choć same zaświadczenia o dochodach nie są przez firmę wymagane.

2. POŻYCZKOMAT

Firma Pożyczkomat gości w tym zestawieniu głównie z powodu nowości którą to firma zdecydowała się wprowadzić w ostatnim czasie. Mowa tu o dodatkowej możliwości spłaty pożyczki w ratach miesięcznych. Jeśli więc nie będziemy z różnych powodów w stanie spłacić całej pożyczonej kwoty w ciągu maksymalnego okresu spłaty który wynosi 31 dni. To możemy wybrać opcję spłaty pożyczki w ratach. Tu będziemy mieli do wyboru spłatę w 2 lub 3 miesięcznych ratach.

Kwoty dostępnych pożyczek w Pożyczkomacie to maksymalnie do 1500 zł w przypadku nowych klientów oraz do 4000 zł w przypadku osób sięgających po kolejną pożyczkę. Aby spełnić wymogi firmy na drodze do uzyskania pożyczki powinniśmy mieć ukończone 20 lat oraz brak zadłużeń w bazach dłużników.

3. WONGA

Podobnie jak Pożyczkomat, główną nowością w ofercie firmy Wonga jest wprowadzona możliwość spłaty pożyczki w ratach miesięcznych. Tyle że w przypadku tej firmy mamy do dyspozycji okres spłaty znacznie dłuższy. Mogący sięgać nawet do 12 miesięcy. Kwoty dostępnych pożyczek sięgają do 1500 zł w przypadku klientów sięgających po pożyczkę po raz pierwszy (nadal dostępna jest promocja pierwszej pożyczki za 10 zł). Oraz do 3000 zł w przypadku klientów powracających.

Wonga posiada najniższy limit wieku spośród firm dzisiaj zaprezentowanych. Ponieważ wynosi on 18 lat. Jeśli zatem posiadamy dowód osobisty a przy tym nie jesteśmy osobą zadłużona w bazach dłużników, to śmiało możemy złożyć wniosek o pożyczkę w Wondze.

Na sam koniec pragnę jedynie przypomnieć, że z wszystkimi dotychczasowymi rankingami chwilówek możecie zapoznać się pod poniższym linkiem.

Czytaj również

1 Comment
  1. Widać że ostatnio niektóre instytucje robią pod górę firmom pożyczkowym, choć nie wiem po co akurat takim firmom jaki Vivus które nie dość że mają najniższe koszty wśród firm pożyczkowych to jeszcze najlpepszą promocję dla nowych klientów,

Oceń: