Rachunek Firmowy 4×4 Alior Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Rachunek Firmowy 4x4 Alior

Prowadząc własną firmę, warto zadbać o dobry rachunek bankowy. Nie koniecznie taki który będzie wyłącznie tani w utrzymaniu, ale będzie rachunkiem bankowym dopasowanym do naszych potrzeb. Rachunek 4×4 w Alior banku daje nam aż 4 różne rozwiązania z których możemy skorzystać.

Należałoby zacząć od tego, że Rachunek firmowy 4×4 w wersji podstawowej jest rachunkiem bezpłatnym. Nie płacimy więc za podstawowe funkcje tego konta, takie jak prowadzenie rachunku czy wydanie i korzystanie z karty debetowej do konta. Bezpłatnie będziemy mogli również realizować internetowe przelewy do ZUS i US a ponadto otrzymamy bezpłatny dostęp do aplikacji księgowości online. Co jednak z pozostałymi opłatami?

4 pakiety do wyboru

Poza podstawowymi bezpłatnymi funkcjami, Alior Bank oferuje nam dodatkowe pakiety, każdy z nich wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 10 zł. Każdy z nich został specjalnie dostosowany do konkretnych potrzeb użytkownika.

Pakiet Krajowy – w ramach tego pakietu otrzymujecie bezpłatne krajowe przelewy internetowe, brak opłat za autoryzacje i powiadomienia SMS. Ponadto bank dorzuca nam jeszcze 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowym w każdym miesiącu korzystania z rachunku.

Pakiet gotówkowy – tą opcję docenią głównie osoby które operują „żywą” gotówką. Pakiet umożliwia bezpłatne wypłaty z bankomatów krajowych, bezpłatne wpłaty gotówki za pomocą wpłatomatów Planet Cash i Euronet oraz wpłaty i wypłaty w oddziałach Alior banku o łącznej wartości do 10 000 zł.

Pakiet Zagraniczny – ten pakiet umożliwia bezpłatne wykonywanie bezgotówkowych transakcji zagranicznych, dokonywanie darmowych wypłat z bankomatów zagranicznych, 10 przelewów internetowych SEPA (w miesiącu) oraz bezpłatny dostęp do platformy Autodealing.

Pakiet oszczędny – jak sama nazwa wskazuje, opcja ta została przygotowana dla osób gustujących w oszczędnych rozwiązaniach. W ramach Rachunku Lokacyjnego możemy uzyskać oprocentowanie do 2% w skali roku, bezpłatne lokaty overnight, brak prowizji za przelewy z Rachunku Lokacyjnego oraz niższą o 50% opłatę za prowadzenie rachunków pomocniczych.

To od nas zależy z jakiego pakietu zdecydujemy się skorzystać. Co więcej, jeśli w trakcie korzystania z któregoś z nich, zechcemy zmienić pakiet na inny, będziemy mogli to zrobić w dowolnej chwili. Jeśli prowadzimy jedno osobową działalność gospodarczą, wniosek o założenie rachunku firmowego 4×4 możemy złożyć całkowicie online.

Czytaj również

Oceń:*