Prudential ubezpieczenia

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Z Prudential będziemy mogli zadbać o przyszłość naszego dziecka

Mając na uwadze nie pewną przyszłość w naszym kraju która w głównej mierze dotyczy emerytur czy świadczeń zdrowotnych, wiele osób rozpatruje zadbanie o przyszłość na własną rękę. Pomagają w tym firmy ubezpieczeniowe a jedną z nich jest Prudential.

Oferta Prudentiala została przejrzyście przedstawiona na ich stronie internetowej. Możemy tam wybrać produkt który będzie spełniał nasze wymagania, w zależności od tego czy chcemy zadbać o przyszłość dziecka, o wspomnianą emeryturę, zdrowie jak również kapitał na przyszłość.

Przyszłość dziecka w Prodential – jedną z opcji ubezpieczeń wartej zainteresowania jest możliwość zadbania o przyszłość własnego dziecka. Możemy tu sprecyzować jak chcemy ułatwić naszemu dziecku start w dorosłość a więc czy pomagając mu rozpocząć studiowanie, wynająć mieszkanie, kupić samochód, wyprawić ślub czy udostępniając wkład własny w zakup mieszkania.

Pewna Emerytura – podobnie możemy dopasować własną emeryturę wskazując nasze oczekiwania związane z poziomem życia, miejscem pobytu na emeryturze, dostępem do opieki medycznej, komunikacji czy dodatkowych przyjemności jak kino, teatr czy inne rozrywki. Na tej podstawie zostaną obliczone miesięczne jak i roczne wydatki.

Kapitał na przyszłość – tu możemy wskazać jaki cel chcemy osiągnąć a więc w jakim domu czy mieszkaniu planujemy mieszkać, jakim środkiem transportu będziemy się przemieszczać, gdzie wypoczywać i wyjeżdżać.

Ochrona życia – tu możemy odpowiedzieć na cztery pytania dotyczące naszych przychodów i wydatków naszego gospodarstwa domowego. Tym samym poznamy luke dochodową w sytuacji kiedy zabrakłoby nam dochodu.

Czytaj również

Oceń:*