Provema Credit

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Provema Credit napisz opinie Provema Credit jest kolejną firmą pożyczkową udzielającą pożyczek ratalnych na terenie całej Polski, używając do tego celu w 100% internetu.

Obrodziło nam w ostatnim czasie w firmy pożyczkowe. Kolejną nowością na rynku pożyczkowym jest firma Provema Credit. Firma pochodzi z Katowic i podobnie jak większość tego rodzaju firm, udziela pożyczek całkowicie przez internet.

Spoglądając na ofertę firmy, można by odnieść wrażenie, że Provema ma nam do zaoferowania typowe chwilówki, ponieważ maksymalną kwotą pożyczki jest kwota 2000 zł. Jak się jednak okazuje, Provema Credit to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych, tyle że póki co oferująca dosyć małe kwoty pożyczek. Pożyczka jest spłacana w ratach miesięcznych, a maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 6 miesięcy.

Provema Credit – mała pożyczka w ratach miesięcznych

Provema Credit o firmie

Provema należy do firm udzielających nie wielkich pożyczek ratalnych drogą internetową. Kwoty dostępnych pożyczek w firmie wynoszą od 1100 do 1500 zł w ramach pierwszej pożyczki oraz do 2000 zł w przypadku kolejnych. Warunkiem uzyskania pożyczki, jest złożenie wniosku o pożyczkę oraz przelanie opłaty weryfikacyjnej z rachunku bankowego. Firma nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów jak zaświadczenie o dochodach czy zatrudnieniu. Weryfikacja pożyczkobiorcy głównie opiera się na dokonaniu przelewu weryfikacyjnego z jego konta bankowego. Wystarczy że nie posiadamy zadłużeń widocznych w popularnych bazach dłużników, aby uzyskać za pośrednictwem Provema Credit pożyczkę.

Szybki przelew pożyczki na konto

Firma Provema Credit zapewnia, że pożyczki realizuje w ekspresowym tempie a 90% transakcji odbywa się w czasie 15 minut. W tak krótkim czasie rozpatrywane są wnioski złożone w godzinach 8-18. Czas realizacji pożyczek, których wniosek został wysłany poza tymi godzinami, może się wydłużyć. Z dokładnym kosztem pożyczki możemy zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Wystarczy wchodząc na stronę internetową firmy, wskazać kwotę pożyczki oraz okres spłaty w ratach miesięcznych. System automatycznie wyliczy nam całkowitą kwotę do spłaty, jak również wysokość raty miesięcznej.

Czytaj również

Oceń:*