Profi Credit Online czyli pożyczka w opcji internetowej

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Firma Profi Credit jest obecna na rynku pożyczek pozabankowych od dosyć dawna. Do tej pory jednak w ofercie firmy brakowało pożyczki, która byłaby dostępna całkowicie przez internet. Sytuację zmienia nowa opcja Profi Credit online. Która jest ofertą na wyciągnięcie ręki i bez wychodzenia z domu.

Profi Credit na krajowym rynku pożyczkowym działa już od kilkunastu lat. Specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek ratalnych. Choć do tej pory bez większych problemów mogliśmy złożyć wniosek o pożyczkę przez internet, to ani tak pozostałe formalności były załatwiane w placówce firmy. Aktualnie firma posiada już ponad 130 oddziałów placówek stacjonarnych na terenie całej Polski. Nie wszyscy klienci firmy będą jednak musieli je odwiedzać. Ponieważ Profi Credit zdecydował się na wprowadzenie pożyczek dostępnych całkowicie przez internet.

Pożyczka internetowa Profi Credit Online

W ramach pożyczki przez internet firma może nam zaproponować pożyczki w wysokości do 20 000 zł. Okres spłaty takiej pożyczki może wynosić od 3 do nawet 48 miesięcy. Jest to tradycyjna pożyczka gotówkowa. Nie są zatem wymagane żadne dodatkowe zabezpieczenia pożyczki w postaci nieruchomości. Ponadto, do kwoty 9000 zł Profi Credit nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń. Do kwoty w tej wysokości możemy uzyskać pożyczkę na oświadczenie.

Pożyczka Profi Credit Online bez odsetek 0%

Jeśli będziemy zainteresowani skorzystaniem z internetowej propozycji firmy, to na pewny spotkamy się z takim sloganem reklamowym. Tutaj nie dajmy się jednak zwieść, ponieważ pożyczka Profi Credit nie jest darmową pożyczką. Nie pożyczymy jej więc za darmo na określony czas. Firma używa takiego zwrotu ponieważ RRSO w przypadku pożyczki online faktycznie wynosi 0%. Jednak poza tym firma nalicza sobie inne opłaty. Jak choćby prowizję czy opłatę przygotowawczą. Niestety nie obliczymy sobie dokładnego kosztu przed złożeniem wniosku o pożyczkę, jak u większości firm. Ale możemy zapoznać się choćby z przykładowym wyliczeniem RRSO. Poniższy przykład obejmuje pożyczkę w wysokości 5000 zł z 36 miesięcznym okresem spłaty (stan na dzień 30.05.2018).

rrso profi credit online

Kto ma możliwość uzyskania pożyczki w firmie Profi Credit?

Oferta Profi Credit Online skierowana jest do osób które posiadają już ukończone 18 lat i dowód osobisty. Profi Credit umożliwia uzyskanie pożyczki również tym osobom które z różnych powodów nie otrzymały kredytu przez internet w banku. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej firmy, najczęściej nie są wymagane żadne dodatkowe dokument. Chyba że będziemy starali się o uzyskanie kwoty większej jak 9000 zł. Po przesłaniu wniosku o pożyczkę przez internet, zostanie ustalona propozycja pożyczki oraz otrzymamy do wglądu treść umowy. Ostatni krok to wykonanie przelewu weryfikacyjnego z rachunku bankowego. W celu potwierdzenia tożsamości. Jeśli wszystkie formalności przebiegną prawidłowo, firma dokona przelewu pożyczki na nasze konto w ciągu najbliższych kilku minut.

Czytaj również

1 Comment
  1. Moim zdaniem są lepsze pożyczki do pożyczania przez internet, które są znacznie bardziej korzystne niż Profi Credit. Teraz chyba każde firmy pożyczkowe idą w stronę tego by jak najbardziej korzystne rozwiązania podsunąć potencjalnemu klientowi, a nie drogie w spłacie.

Oceń: