Profi Credit dla firm

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB

Poza tradycyjnymi pożyczkami pozabankowymi skierowanymi dla osób fizycznych, znajdziemy w ofercie Profi Credit również pożyczki dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Pożyczki dla firm w Profi Credit

Pożyczka biznesowa w Profi Credit – pod taką nazwą firma oferuje pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorców. W ramach tej oferty, firma proponuje nam pożyczki w wysokości od 8000 zł do 20 000 zł, z okresem spłaty od 18 do 30 miesięcy. Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Dla kogo pożyczka dla firm w Profi Credit? Ta oferta skierowana jest do tych osób, które są w wieku od 23 do 75 lat. A prowadzą swoją działalność gospodarczą przynajmniej od 3 miesięcy. Z oferty tej mogą skorzystać wyłącznie firmy jednoosobowe. A więc osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Wymagania – aby uzyskać biznesową pożyczkę w Profi Credit będzie nam potrzebna kopia dowodu osobistego. Ponadto niezbędny może okazać się również, ostatnio opłacony rachunek za media (telefon, internet itp). Skany opłaconych składek do ZUS z ostatnich 3 miesięcy lub zaświadczenie o nie zaleganiu z opłaceniem składek. Może być wymagany również bieżący wyciąg z firmowego konta bankowego. Ponadto rozliczenie PIT za rok ubiegły oraz oświadczenie o uzyskiwanych dochodach.

Pozabankowe pożyczki firmowe Profi Credit

Koszty pożyczek dla firm w Profi Credit – te jak się można domyślać, do tanich nie należą. Znacznie tańsze pożyczki pozabankowe dla firm znajdziemy w ofercie Providenta. Tyle że limit pożyczek przy tym również jest mniejszy (do 10 000 zł). Decydując się na taką opcję, warto przeanalizować możliwość szybszej spłaty, co zredukuje nieco koszty pożyczki.

W przypadku większych kwot i długiego okresu spłaty, koszt pożyczki biznesowej w Profi Credit może przekroczyć nawet dwu krotność pożyczonej kwoty. Warto więc o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się u nich pożyczyć gotówkę.

Czytaj również

4 Comments
  1. Juz dawno chciałem kupić nową brykę, bo moja odmówiła posłuszeństwa. Niestety nie miałem na to kasy. Kumpel z pracy zachwalał pożyczki internetowe. Postanowiłem skorzystać i wybrałem Profi Credit. Nie trzeba zaświadczenia z pracy i wszystko można załatwić przez internet. Szybko złożyłem wniosek i po paru minutach kasę miałem na koncie. Rewelka taka pozyczka – szybko, przez neta i z małymi odsetkami.

  2. Polecam wziąć u nich kredyt. Ja dzięki nim wyszłam z kłopotów i to spooorych finansowych i jestem im wdzięczna. Teraz każdą ratę spłacam w terminie i nie czepiają się mnie wcale. Kontakt z nimi ok, generalnie same pozytywy. Obsługa genialna, nie spotkałam się jeszcze z tak miłym personelem. Trzymać tak dalej !:)

  3. brałam kilkakrotnie w oddziale warszawskim, bez żadnych kurierów wysyłek itd.. szybko i sprawnie. decyzja była pozytywna i dostałam pieniążki na konto. do spaty zostały mi 4 raty i do tej pory zero problemów z profi credit, no tylko trzeba spłacać w terminie.

  4. Razem z mężem potrzebowaliśmy pieniędzy na dokończenie remontu domu. Niestety bank odmówił nam pożyczki i z pomocą przyszdł nam Profi Credit. Cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Raty spłacamy w terminie, nie mamy z tym żadnego problemu. Polecam wszystkim, którzy potrzebuję pieniędzy od zaraz.

Oceń: