Pożyczki pozabankowe do 3400 zł w Asa Kredyt

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Maksymalna kwota pożyczek pozabankowych w Asa Kredyt wynosiła do tej pory 2000 zł, od kilku dni kwota ta urosła do 3400 zł.

Firma Asa Kredyt do tej pory oferowała nie duże kwoty pożyczek (do 2000 zł) ale za to długim okresem spłaty. Od kilku dni oferta firmy uległa sporym zmianom ponieważ maksymalna kwota pożyczek została zwiększona do 3400 zł.

Choć minimalna kwota pożyczek (1000 zł) pozostała nadal taka sama to ta maksymalna urosła z 2000 zł do 3400 zł. Dużym atutem jest możliwość obliczenia sobie kosztów pożyczki w zależności od tego jakiej kwoty potrzebujemy oraz jak szybko zamierzamy spłacić pożyczkę. Na tle konkurencyjnych firm oferujących pożyczki pozabankowe jest to oferta godna uwagi ponieważ posiada jedne z niższych kosztów.

Oprocentowanie pożyczek udzielanych przez Aasa jest stałe i w zależności od kwoty pożyczki wynosi 9 lub 10 procent, znacznie różni się natomiast wysokość opłaty przygotowawczej. Ta ostatnia może wynosić od 390 zł do 975 zł.

Jakie osoby mogą wnioskować o pożyczkę w Asa Kredyt? Pożyczkę mogą otrzymać te osoby które ukończyły 20 lat a nie przekroczyły 80 lat, posiadają stały udokumentowany dochód, aktywne konto osobiste oraz nie są osobami zadłużonymi które byłyby wpisane do takich baz jak KRD, Erif czy BIG Infomonitor.

Czytaj również

Oceń:*