Pożyczki na 3 raty w Pożyczkomacie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Potwierdzają się moje przypuszczenia że przybędzie nam w tym roku pozabankowych firm, udzielających pożyczek ratalnych. Pożyczkomat do tej pory swoje główne działania koncentrował na chwilówkach. Z okresem spłaty od 7 do 31 dni. Ta oferta pozostaje w firmie do dzisiaj. Ale dodatkowo została wzbogacona o pożyczki ratalne z okresem spłaty 2 lub 3 miesięcy.

Jeżeli okres 31 dni na spłatę pożyczki jest dla nas okresem zbyt krótki na spłatę całości zadłużenia, możemy teraz w Pożyczkomacie wybrać również dodatkową opcję. Dzięki której wskażemy liczbę rat – 2 lub 3 miesięczną. Wybierając taką opcję spłaty będziemy spłacać pożyczkę w 2 lub 3 ratach miesięcznych. Ponadto sami możemy również wybrać termin spłaty pożyczki czyli konkretny dzień miesiąca, w którym będziemy spłacać ratę pożyczki.

Pożyczkomat z 3 ratami miesięcznymi

Żeby ktoś później nie płakał jak dużo zapłacił za pożyczkę. W Pożyczkomacie wskazując dane dotyczące kwoty pożyczki (mamy tu zakres od 1000 do 2000 zł) oraz okresu spłaty, poznamy od ręki. Również dokładne koszty pożyczki a w tym wysokość raty miesięcznej. Od razu zaznaczę że koszty pożyczek do tanich niestety nie należą. Ale dobre jest to że możemy je poznać jeszcze przed podjęciem decyzji i złożeniem wniosku o pożyczkę.

Dla kogo oferta pożyczek w Pożyczkomacie? O tym wspominałem już co prawda w materiale dotyczącym macierzystej ofercie firmy Pożyczkomat, ale w ramach przypomnienia. Pożyczkę mogą uzyskać te osoby które posiadają ukończone 20 lat. Oraz nie posiadają jakichś większych zadłużeń w rejestrach dłużników. Warto wspomnieć o tym że Pożyczkomat stosuje automatyczny proces weryfikacji. Dzięki któremu cały proces uzyskania pożyczki może przebiegać bardzo szybko. A potrzebną gotówkę możemy mieć błyskawicznie na naszym koncie. Dla stałych klientów firma stosuje program lojalnościowy. Dzięki czemu w przypadku kolejnych pożyczek możemy uzyskać nawet do 4000 zł.

Czytaj również

5 Comments
 1. Może i propozycja dobra, ale 2 czy 3 miesięczne pożyczki pozabankowe znajdziemy jednak znacznie tańsze nawet w Providencie i kilku innych firmach.

 2. Jak na razie najwygodniej jest korzystać online. Ja korzystałam z wonga i za pierwszym razem za pożyczkę 600zł zapłaciłam tylko 610zł a na spłatę miałam nawet dwa miesiące.

 3. Witam! Kujala, dziękuję za skorzystanie z pożyczki w wonga.com. Warto z niej skorzystać, bowiem to pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną – do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej http://www.wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

  W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=banki24.

  Pozdrawiam
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 4. @Tyberiusz – Zaplo udziela pożyczki na 3 raty miesięczne i możesz wybrać kwotę pożyczki jaką chcesz. Wszystkie formalności u nich są przez internet, więc dla mnie spoko.

  (5/5)

Oceń: