Pożyczki Pożyczkomat

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Nazwa Pożyczkomat znana jest już na krajowym rynku chwilówek. Ponieważ firma jest na nim obecna już od jakiegoś czasu, przez który zdążyła zwrócić na siebie uwagę. A nawet uruchomić dodatkową markę, o której pisaliśmy już na naszych łamach (mowa o Kobieta z Kasą)

Pożyczkomat Chwilówki bez zaświadczeń

Oferta firmy Pożyczkomat to pożyczki krótkoterminowe na wybrany okres czasu od 7 do 31 dni. Osoby które mają problem z spłatą pożyczki w terminie mają możliwość dokonania przedłużenia terminu spłaty o wybraną ilość dni, za dodatkową opłatą. Przedłużenie takie można wykonać nie później niż w dniu w którym wypada dzień spłaty pożyczki.

Kwoty dostępnych pożyczek w ofercie Pożyczkomatu to od 50 zł do 3500 zł. W przypadku nowych klientów udzielane są pożyczki nie większe niż 1000 zł. W chwili pisania tego artykułu na stronach firmy była dostępna promocja w ramach której pierwszą pożyczkę do 500 zł można była uzyskać bezpłatnie. Pod warunkiem jej spłaty w ciągu 7 dni.

Na pożyczkę mogą liczyć wszystkie osoby od 20 roku życia, posiadające stałe dochody i nie posiadające zadłużeń finansowych. O których informacje znajdowałyby się w rejestrach dłużników.

Wnioskowaną kwotę pożyczki możemy mieć na koncie bardzo szybko. Tym bardziej jeśli posiadamy konto w jednym z banków: Millennium, PKO BP, BZ WBK, Kredyt Bank, Nordea, Pekao SA, mBank. W takiej sytuacji możemy mieć pożyczkę natychmiast po zatwierdzeniu naszego wniosku. W innych wypadkach przelew pożyczki może potrwać nieco dłużej.

Wniosek o pożyczkę Pożyczkomat

Jak wyglądają koszty pożyczek w Pożyczkomacie? A więc za pożyczenie 500 zł na okres 31 dni zapłacimy 134 zł co łącznie daje nam do spłaty 634 zł. Wbrew temu co firma pisze na stronach nie jest to na pewno najtańsza dostępna pożyczka. Ponieważ na dzień obecny znajdziemy wiele tańszych ofert w internecie.

Czytaj również

2 Comments
  1. Co się dzieję z firmą Pożyczkomat? Jak wejdę na ich stronę to wyskakuje tylko formularz logowania i brak możliwości wzięcia pożyczki. Czy ktoś się orientuję czy ta firma udziela jeszcze pożyczki?

  2. Firma Friendly Finance Poland, czyli firma która była odpowiedzialna za markę Pożyczkomat 31. 07. 2020r. zakończyła działalność.

    (5/5)

Oceń: