Pożyczki Lendico

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Pożyczki prywatne Lendico

Pożyczki prywatne podobnie jak pożyczki pozabankowe cieszą się co raz większym zainteresowaniem wśród osób zaciągających pożyczki. Jedną z nowych firm działających na rynku pożyczek prywatnych lub jak kto woli społecznościowych jest Lendico.

Na czym polega działalność Lendico? Łączy ona w ramach jednej platformy internetowej zarówno osoby poszukujące pożyczki jak również inwestorów czyli osoby które są skłonne udzielić nam pożyczki w zamian za odpowiednio wysoki zysk. Dzięki takiemu rozwiązaniu taki serwis jak Lendico może zaoferować korzystne warunki udzielenia kredytu a jego oprocentowanie czasami bywa niższe niż oprocentowanie kredytu bankowego, nie wspominając już o wysoko oprocentowanych pożyczkach pozabankowych.

Czy starając się o pożyczkę w Lendico sprawdzana jest historia kredytowa? W przypadku Lendico musimy być pewni że nasze dane zostaną zweryfikowane za pośrednictwem takich baz jak BIG Infomonitor czy Krajowy Rejestr Długów.

Jakie wymagania musimy spełnić starając się o pożyczkę w Lendico? Pierwszym krokiem w celu uzyskania pożyczki jest rejestracja w serwisie a następnie przedstawienie bliższych informacji jakiej kwoty kredytu potrzebujemy, z jakim okresem spłaty i na co potrzebujemy zaciągniętą gotówkę. W ramach rejestracji zostaniemy również o przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza z naszego konta bankowego.

W następnym kroku otrzymamy propozycję kredytu ze strony Lendico a w tym informacje na temat kosztów kredytu i miesięcznych rat. Jeśli warunki będą nam odpowiadać możemy zaakceptować warunki i uzyskać kredyt w Lendico.

Jakie dokumenty będą nam potrzebne do uzyskania pożyczki? Do uzyskania pożyczki wymagane będzie przesłanie zaświadczenia o zarobkach a więc Lendico nie należy do tych firm, które udzielają pożyczki na dowód bez zaświadczeń o dochodach. Niezbędnymi dokumentami do uzyskania pożyczki będą również wyciągi z konta z trzech ostatnich miesięcy, skan naszego dowodu osobistego oraz opłacony w ostatnim czasie rachunek lub faktura za energię lub telefon. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą potrzebne będzie poza skanem dowodu osobistego potwierdzenie wpisu do ewidencji, skan KPiR z ostatnich trzech kwartałów lub też zeznanie podatkowe PIT za ubiegły rok wraz z dowodami wpłaty podatku.

Czytaj również

Oceń:*