Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki do 5000 zł w Pożyczka OK

Pożyczka OK w ciągu ostatnich dni wprowadziła dwie do swojej dotychczasowej oferty, dwie nowości - podniosła limit pożyczek do 5000 zł i wydłużyła maksymalny okres spłaty do 30 miesięcy.

Zawsze na bieżąco informuję Was o nowościach które pojawiają się w ofertach firm pożyczkowych. Tym razem wypada mi wspomnieć o podniesieniu limitu przez firmę pożyczkową Pożyczka OK. Maksymalny limit dostępnych pożyczek w ich ofercie wynosi obecnie do 5000 zł.

Podniesienie limitu pożyczek to jednak nie jedyna nowość w ofercie firmy, ponieważ zwiększeniu uległ również okres spłaty pożyczki. Obecnie sięgając po pożyczkę w Pożyczka OK możemy wybrać okres spłaty od 6 do nawet 30 miesięcy. Może to zainteresować głównie te osoby, które zechcą skorzystać z górnego limitu pożyczek i będą mogły rozłożyć okres spłaty pożyczki na dłuższy czas.

Pomimo tych zmian, nie uległy zmianie główne warunki uzyskania pożyczki ratalnej w Pożyczka OK. Jeśli zatem przymierzamy się do pożyczenia gotówki w firmie, musimy wiedzieć że powinniśmy mieć ukończone przynajmniej 25 lat, powinniśmy również posiadać aktualny dowód osobisty, udokumentowane źródło dochodu oraz stały adres zamieszkania na terenie Polski. Wszystkie potrzebne formalności związane z pożyczką możemy załatwić całkowicie online a więc zdalnie i bez wychodzenia z domu.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*