Pożyczki do 5000 zł na 30 miesięcy w Pożyczka OK

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Zawsze na bieżąco informuję Was o nowościach które pojawiają się w ofertach firm pożyczkowych. Tym razem wypada mi wspomnieć o podniesieniu limitu przez firmę pożyczkową Pożyczka OK. Maksymalny limit dostępnych pożyczek w ich ofercie wynosi obecnie do 5000 zł.

Podniesienie limitu pożyczek to jednak nie jedyna nowość w ofercie firmy, ponieważ zwiększeniu uległ również okres spłaty pożyczki. Obecnie sięgając po pożyczkę w Pożyczka OK możemy wybrać okres spłaty od 6 do nawet 30 miesięcy. Może to zainteresować głównie te osoby, które zechcą skorzystać z górnego limitu pożyczek i będą mogły rozłożyć okres spłaty pożyczki na dłuższy czas.

Aktualna oferta Pożyczka OK to pożyczki 5000 zł na 30 miesięcy, do 30 rat miesięcznych.

Pomimo tych zmian, nie uległy zmianie główne warunki uzyskania pożyczki ratalnej w Pożyczka OK. Jeśli zatem przymierzamy się do pożyczenia gotówki w firmie, musimy wiedzieć że powinniśmy mieć ukończone przynajmniej 25 lat, powinniśmy również posiadać aktualny dowód osobisty, udokumentowane źródło dochodu oraz stały adres zamieszkania na terenie Polski. Wszystkie potrzebne formalności związane z pożyczką możemy załatwić całkowicie online a więc zdalnie i bez wychodzenia z domu.

Czytaj również

Oceń: