Pożyczka przez internet do 50 000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB
pożyczka przez internet 50 000 zł Pożyczka przez internet w Eurobanku to nawet do 50 000 zł dodatkowej gotówki, którą możesz uzyskać online. Będzie Ci potrzebny jedynie dowód osobisty oraz wyciąg z konta bankowego.

Jeśli są nam potrzebne dodatkowe pieniądze, możemy je uzyskać w bardzo szybki sposób, wykorzystując do tego celu internet. Za pośrednictwem Eurobanku będziemy mogli uzyskać w ten sposób pożyczkę w wysokości nawet do 50 000 zł, z maksymalnym okresem spłaty do 60 miesięcy.

Nie tak dawno, bo z początkiem roku pisałem na łamach bloga o pożyczce internetowej do 4000 zł, którą uzyskamy bez żadnych dodatkowych zaświadczeń. Okazuje się, że takie dokumenty nie będą nam również potrzebne, jeśli będziemy chcieli złożyć wniosek o znacznie większy kredyt w Eurobanku. Zamiast tradycyjnego zaświadczenia o dochodach, będzie nam jednak potrzebny wyciąg z konta bankowego. Żeby go uzyskać, nie musimy jednak nawet wychodzić z domu. Taki dokument będziemy mogli pobrać samodzielnie, po zalogowaniu się do konta bankowego.

Pożyczka przez internet w Eurobanku – do 50 000 zł

Okazuje się, że nawet większy kredyt możemy w Eurobanku uzyskać całkowicie przez internet. Aktualnie bank może udzielić nam w ten sposób, kredyt w wysokości do 50 000 zł. Okres jego spłaty, może zostać rozłożony na określoną liczbę rat miesięcznych, od 3 do 60 miesięcy. Z orientacyjnym kosztem kredytu, zapoznamy się wchodząc na stronę internetową Eurobanku. Po wskazaniu kwoty pożyczki oraz okresu spłaty, poznamy informację o wysokości raty miesięcznej, RRSO, jak również szczegółowe koszty kredytu (w tym odsetki i prowizję). Taką kalkulację możemy wykonać jeszcze przed złożeniem wniosku o udzielenie pożyczki.

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, do uzyskania pożyczki przez internet w Eurobanku, niezbędne będzie dostarczenie wyciągu z konta, które możemy przesłać od banku drogą elektroniczną. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, otrzymamy na skrzynkę mailową dokumenty do akceptacji, w tym umowę kredytową. Pieniądze zostaną nam wypłacone bezpośrednio na konto bankowe, zaraz po zaakceptowaniu takiej umowy.

Co będzie nam potrzebne do uzyskania pożyczki przez internet w Eurobanku? Powinniśmy przygotować sobie dowód osobisty, numer konta bankowego oraz dane pracodawcy. Niezbędnym elementem będzie również telefon komórkowy, który posłuży nam do rozmowy weryfikacyjnej przeprowadzonej przez bank. Na nasz numer telefonu otrzymamy również wiadomość sms z kodem, dzięki któremu zaakceptujemy warunki umowy kredytowej.

Czytaj również

4 Opinie
 1. (5/5)

  Ta pożyczka przez internet w Eurobanku u mnie doskonale się sprawdziła – łatwa i wygodna w spłacie 🙂

 2. (2/5)

  Czy ktoś może potwierdzić że faktycznie te pożyczki do 50 000 zł są udzielane całkowicie przez internet w Eurobanku? Trochę to zbyt piękne żeby było prawdziwe..

  • (4/5)

   Jak masz dobrą historię kredytową i zdolność kredytową, która nie podlega żadnej wątpliwości to myślę że nie będziesz miał większego problemu by taką pożyczkę przez internet w Eurobanku uzyskać.

 3. (5/5)

  Pytanie tylko, czy tak dużą pożyczkę opłaca się brać w formie kredytu gotówkowego. Znacznie korzystnie wychodzą inne rozwiązania a więc np. pożyczka hipoteczna (potrzebne zabezpieczenie hipoteczne a więc mieszkanie, dom) lub limit odnawialny (potrzebna wysoka zdolność kredytowa, opłacalna w przypadku szybszej spłaty).

Oceń:*