Pożyczka przez Chat

- TaktoEasy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Firma TAKTO Finanse wprowadziła całkowicie nową usługę, pozwalającą w bardzo prosty sposób uzyskać pożyczkę online. Takto Easy to pierwsza w Polsce pożyczka przez chat, czyli bardzo popularny swego czasu rodzaj rozmowy między użytkownikami z wykorzystaniem internetu.

Takto Finanse należy do grona firm, specjalizujących się w udzielaniu pożyczek z ratami miesięcznymi. Za ich pośrednictwem mamy możliwość uzyskania pożyczki pozabankowej przez internet w wysokości nawet do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy dostosować do własnych potrzeb, wybierając termin spłaty z zakresu od 6 do 36 miesięcznych rat.

Wniosek o pożyczkę przez chat

Proces wnioskowania o pożyczkę za pośrednictwem usługi Takto Easy jest bardzo prosty. Nie musimy przechodzić samodzielnie przez wypełnienie wniosku o pożyczkę, ponieważ pomoże nam w tym system Takto Easy. Wystarczy że wejdziemy na specjalną podstronę, na której zostanie uruchomiony chat z konsultantem. Składa się on z 5 kroków w ramach których będziemy składać wniosek o pożyczkę w Takto. Usługa ta bardzo przypomina popularne chaty, z których swego czasu korzystało się bardzo często w każdej wolnych chwilach.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Takto? Klient składający wniosek o pożyczkę powinien posiadać stały miesięcznych dochód w wysokości min. 500 zł oraz brak widocznych zadłużeń w bazach BIK, BIG i ERIF. Pożyczka przez chat w Takto dostępna jest całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Umowa zawierana jest drogą telefoniczną lub w formie papierowej, dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przelew pożyczki przez chat odbywa się bezpośrednio na konto bankowe, nawet w ciągu 15 minut od wydania pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu. Firma Takto Finanse jako jedna z nielicznych umożliwia ponadto posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie.

Czytaj również

Oceń: