Pożyczka online na raty

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

9 udostępnij na FB

Większości z nas, pożyczki pozabankowe kojarzą się z chwilówkami, których spłata najczęściej odbywa się jednorazowo. Warto jednak wiedzieć, że pożyczki pozabankowe to również pożyczki ratalne. Udzielane na bardzo zbliżonych zasadach jak w banku. Spłaca się je w równych ratach miesięcznych. A do tego takie pożyczki można otrzymać całkowicie przez internet i bez skomplikowanych formalności.

Czym więc różnią się takie pozabankowe pożyczki online na raty, od standardowych pożyczek bankowych? Na pewno w pierwszej kolejności należy wspomnieć o kosztach. Ponieważ w przypadku pożyczek pozabankowych ten koszt może być nieco wyższy. Nie są to jednak już tak wysokie koszty, jakie trzeba było ponosić jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu, gdy tego typu firm nie było na rynku zbyt dużo. Obecnie ta konkurencja jest dosyć duża, dlatego część firm zdecydowała się na obniżenie kosztów oferowanych pożyczek. Dzięki temu, w niektórych firmach udzielających pożyczki online, możemy pożyczyć dodatkowe pieniądze na zbliżonych warunkach jak w banku. Dotyczy to jednak głównie pożyczek, w przypadku okres spłaty nie jest zbyt długi i wynosi maksymalnie do 24 miesięcy. W przypadku jeśli będziemy chcieli wziąć pożyczkę ze znacznie dłuższym okresem spłaty, a więc 36 czy 48 rat miesięcznych, będziemy musieli się przygotować już na nieco większe koszty.

Pożyczki online na dowód

Naszym zdaniem pożyczki pozabankowe mogą być dobra alternatywą, szczególnie w dwóch przypadkach. W momencie kiedy nie możemy uzyskać kredytu bankowego. Oraz wtedy, kiedy potrzebujemy te dodatkowe pieniądze pozyskać w błyskawicznym czasie. Główny atut firm pożyczkowych to właśnie ekspresowe formalności. Nie raz bywa tak, że pożyczka online na raty, pojawia się na koncie osoby wnioskującej o pożyczkę nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. Większość takich firm działa bardzo szybko. Dzięki czemu potrzebne pieniądze szybko mogą zasilić nasz budżet. Wystarczy że posiadamy przy sobie dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe. Do których firm warto skierować swoje kroki, szukając pożyczki pozabankowej online na raty? Postanowiliśmy trochę Wam w tym pomóc, prezentując kilka z naszych propozycji.

Firmy udzielające pożyczki na raty miesięczne online

Zaczniemy od naszego faworyta wśród firm udzielających pożyczki online na raty a jest nią firma Zaplo. Główne atuty firmy to ekspresowe formalności, bez przedstawiania dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń. Wystarczy że posiadamy przy sobie dowód osobisty oraz dostęp do konta bankowego. Te dwie rzeczy oraz ukończone 21 lat, wystarczą aby uzyskać w firmie pożyczkę bez konieczności wychodzenia z domu. W ofercie Zaplo znajdziemy pożyczki internetowe w wysokości do 15 000 zł. Spłatę pożyczki możemy podzielić na raty miesięczne i będziemy tu mieli do wyboru od 3 do 36 miesięcy. Pomocny w obliczeniu kosztów pożyczki okaże się na pewno kalkulator pożyczkowy, zamieszczony na stronie internetowej firmy. Dzięki niemu, możemy obliczyć zarówno wysokość raty miesięcznej. Jak również pełny koszt pożyczki, jeszcze przed złożeniem wniosku.

Choć kiedyś ta firma kojarzyła się nam z wysokimi kosztami pożyczek, nie rzadko przekraczającymi pożyczaną kwotę, to dzisiaj oferta firmy wydaje się znacznie bardziej korzysta. Oferta Providenta to już nie tylko raty tygodniowe, z których kiedyś była znana firma. Ale również pożyczki udzielane ze standardowymi, równymi ratami miesięcznymi. Co więcej, oferta firmy wydaje się obecnie jedną z bardziej korzystnych, jeśli wziąć pod uwagę koszty pożyczek pozabankowych. Pożyczka online na raty udzielana przez Providenta nie będzie pożyczka drogą w spłacie, pod warunkiem że myślimy o nie dużej kwocie i nie długiej spłacie. Kwoty dostępnych pożyczek w firmie sięgają od 300 do 20 000 zł. Pod kątem spłaty do wyboru będziemy mieli terminy od 3 do 48 miesięcy. Firma Provident należy do jednych z nielicznych firm, w której pożyczki udzielane są od 18 lat, a więc posiadając dowód i stałe źródło dochodów.

Pożyczka online na raty miesięczne

Pożyczka online na raty w firmie Wonga, to propozycja, na którą powinni zwrócić uwagę głównie te osoby, które z jakichś powodów nie otrzymały kredytu w banku. Otóż Wonga może jest nam w stanie zaoferować najniższe koszty pożyczek, spośród firm udzielających pożyczki pozabankowe. Nie wszyscy może będą mieli szanse uzyskania pożyczki za pośrednictwem firmy. Jednak jeśli bank odrzucił nasz wniosek np. w powodu niskiej zdolności kredytowej, to warto spróbować złożyć u nich wniosek o pożyczkę. Orientacyjne koszty pożyczek możemy poznać jeszcze przed złożeniem wniosku. Wykorzystując do tego celu kalkulator zamieszczony na stronie internetowej firm pożyczkowej. Wskazując kwotę pożyczki online na raty którą jesteśmy zainteresowani (do 20 000 zł) oraz przewidywany okres spłaty (od 3 do nawet 60 miesięcy). Poznamy również bardzo przybliżony koszt pożyczki i wysokość raty miesięcznej. Wonga udziela pożyczek osobom które posiadają ukończone 18 lat, aktualny dowód osobisty. Oraz wynagrodzenie miesięczne, pozwalające na bezproblemową spłatę rat miesięcznych pożyczki.

Kolejna z propozycji szybkich pożyczek internetowych to oferta firmy Super Grosz. Podobnie jak pozostałe przedstawione firmy, również Super Grosz udziela pożyczek całkowicie przez internet. Pożyczkę możemy zatem wygodnie uzyskać, bez skomplikowanych formalności i odwiedzania placówek stacjonarnych. Wysokość pożyczki online na raty dostępna za pośrednictwem firmy Super Grosz to kwoty do 15 000 zł. Jednak decydując się na pierwszą pożyczkę w firmie, będziemy mogli pożyczyć nie więcej jak 10 000 zł. Długość rat miesięcznych w Super Grosz może wynosić od 5 do 48 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki online na dowód, jest posiadanie polskiego obywatelstwa, oraz ukończonego 21 roku życia. Firma nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach od pracodawcy.

Internetowa pożyczka online na raty

Ostatnią naszą propozycją na dzisiaj jest propozycja od firmy Monedo Now. Pożyczka online na raty udzielana przez firmę, cechuje się nie wysokimi kosztami, bardzo porównywalnymi do kosztów pożyczek bankowych. Zakres dostępnych pożyczek wynosi od 1500 do 20 000 zł. Pieniądze możemy pożyczyć w firmie na okres od 6 do 48 rat miesięcznych. Monedo Now należy do jednych z najbardziej zaufanych firma na rynku pożyczkowych. Jest ona marką działająca pod skrzydłami Kreditech Polska już od wielu lat. O pożyczkę w firmie może starać się osoba mająca ukończone 18 lat, posiadająca obywatelstwo polskie. Oraz ważny dowód osobisty i otwarte konto bankowe. Jak informuje Monedo, średni czas od złożenia wniosku do momentu wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki wynosi najczęściej nie więcej jak 5 do 15 minut.

Czytaj również

9 Comments
 1. Ja nie mam problemu żeby znaleźć pożyczkę dostępną przez internet, bo jaki to problem? Większe wyzwanie to pożyczka online na raty bez BIK, bo w dzisiejszych czasach to mam wrażenie że większość firm weryfikuje te bazy przy udzielaniu pożyczek. Jakieś pomysły?

  (5/5)
 2. Spośród firm, w których miałem okazję pożyczać pożyczki online na raty, zdecydowanie najmilej wspominam współpracę z Zaplo. Bardzo szybkie formalności, bez nie potrzebnych pytań i dodatkowych dokumentów.

  (4/5)
  • A ja z ich starszym bratem – Vivus. Jeśli ktoś nie chce wiązać się umową na dłuższy czas a chciałby spłacić pożyczkę za jednym razem, to moim zdaniem jest to na prawdę świetny układ. Nigdzie nie dostałem tak błyskawicznie pożyczki jak właśnie u nich.

   (3/5)
 3. Ogólnie jeśli chodzi o firmy udzielające pożyczki internetowe na raty to wybór jest spory. Trzeba tylko przypilnować warunków takich pożyczek. Nie tylko samą wysokość ratę miesięczną pożyczki, ale również czy nie ma jakiejś dodatkowej opłaty którą będziemy musieli ponieść np. opłata przygotowawcza.

  (5/5)
 4. Znacie jakieś nowe pożyczki na raty, które można otrzymać online, z podpisaniem umowy przez internet? Szukam pożyczki z ratami miesięcznymi, których raty byłyby zbliżone na podobnym poziomie co kredyt bankowy.

  (4/5)
  • Moim zdaniem Wonga jest taką firmą. Udziela pożyczki na raty miesięczne przez internet na stosunkowo korzystnych warunkach. No i masz pewność że pożyczkę uzyskasz w szybkim czasie na swoje konto.

   (4/5)
   • Dodałbym jeszcze Monedo. Mają bardzo zbliżone warunki i koszty pożyczek, również są to pożyczki dostępne od 18 lat. Duży atut tej oferty to możliwość uzyskania szybkiej pożyczki online na raty i bez odwiedzania placówki.

 5. Czy w jakimś banku również można uzyskać szybko i bez problemowo takie pożyczki online na raty miesięczne? Interesuje mnie 15 000 zł z okresem spłaty 24 lub 36 miesięcy. Mogę potwierdzić uzyskiwane dochody przez wyciąg z konta bankowego.

  (5/5)
 6. @Roksana próbuj w Alior Bank. W ich ofercie dostępna jest pożyczka internetowa i pożyczka na selfie online na raty. Obie opcje dostępne całkowicie przez internet, również większe kwoty i dłuższym terminem spłaty.

  (5/5)

Oceń: