Pożyczka odnawialna Vanquis Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Pożyczka odnawialna w Vanquis Bank

Wspominając o karcie kredytowej Vanquis Banku nie można też pominąć jeszcze jednego produktu finansowego dostępnego w ofercie tego banku a mianowicie pożyczki odnawialnej.

Oferta pożyczki odnawialnej Vanquis opiera się na podobnej zasadzie jak limit w koncie. Możemy go otrzymać a następnie spłacać minimalne kwoty miesięczne wyznaczone przez bank. Na spłatę całości w bankach mamy najczęściej 12 miesięcy, w przypadku Vanquis czas spłaty całości zadłużenia może wynosić więcej – w przypadku limitów początkowych 12 lub 24 miesiące a w przypadku wyższych limitów nawet 3 czy 4 lata.

Ile możemy uzyskać w ramach pożyczki odnawialnej Vanquis? Limit początkowy może wynosić od 1100 zł do 5500 zł czyli bardzo podobnie jak w przypadku karty kredytowej. Tyle że należy pamiętać że te wyższe progi są oferowane najczęściej klientom z dobrą historią kredytową i odpowiednimi dochodami. Posiadając jakieś drobne zadłużenia i nie najlepszą historię kredytową raczej będziemy musieli się zadowolić tą mniejszą kwotą pożyczki odnawialnej.

Kto może uzyskać pożyczkę w Vanquis?
Mogą to być osoby zatrudnione na podstawie dowolnej umowy, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą jak również będące na emeryturze lub rencie. Jeśli ubiegamy się o limit do 3300 zł nie będzie wymagane zaświadczenie o dochodach z miejsca pracy a samo nasze oświadczenie o uzyskiwanych zarobkach.

Podobnie jak w przypadku karty kredytowej Vanquis w przypadku terminowych spłat zadłużenia po 4 miesiącach możemy wnioskować o zwiększenie limitu pożyczki.

Czytaj również

Oceń:*