Pożyczka na 500 plus

- czy można uzyskać pożyczkę na to świadczenie?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Pożyczka na 500 plus Czy banki oraz firmy pożyczkowe udzielają pożyczki na 500 plus? Czy takie świadczenie, może nam pomóc w uzyskaniu dodatkowej gotówki?

Już nie tylko na drugie dziecko, ale również na pierwsze dziecko można uzyskać świadczenie 500+. W przypadku niektórych osób, łączna suma otrzymywanych świadczeń może wynieść przynajmniej tyle, co najniższa krajowa. Czy można uzyskać kredyt lub pożyczkę na świadczenie 500 plus? Które banki lub firmy pożyczkowe to umożliwiają?

Jeśli ktoś nie uzyskuje stałego miesięcznego dochodu, a posiada jedynie świadczenia z tytułu 500 plus, to nie ma niestety co liczyć na uzyskanie kredytu w banku czy pożyczki pozabankowej. Co prawda pożyczkodawcy podczas przeprowadzania oceny zdolności kredytowej klienta, biorą pod uwagę to, czy klient pobiera świadczenie 500 plus. Jednak samo świadczenie, nie może stanowić podstawy do udzielenia takiemu klientowi pożyczki. Niezbędnym warunkiem uzyskania kredytu oraz pożyczki, jest posiadanie zatrudnienia i stałych miesięcznych wpływów.

Kto udziela pożyczki na 500+?

500 plus co prawda nie może stanowić podstawy do uzyskania pożyczki, jednak może pomóc zwiększyć naszą zdolność kredytową. Dzięki temu będziemy mieli większe szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego czy pożyczki w firmie pozabankowej. Świadczenie 500 plus nie jest jednak brane pod uwagę, w przypadku wnioskowania o kredyt hipoteczny. Bynajmniej u większości banków, które udzielają tego typu kredytów na zakup domu czy mieszkania. Może nam jednak pomóc w uzyskaniu kredytu gotówkowego, karty kredytowej czy pożyczki ratalnej.

Pożyczka na 500 plus bez wychodzenia z domu

Posiadając stałe miesięczne dochody a dodatkowo otrzymując świadczenie 500+, możemy uzyskać pożyczkę lub kredyt całkowicie przez internet. W ramach tej opcji, wszystkie lub większość opcji będziemy mogli załatwić drogą internetową. W przypadku banków co prawda tylko nie liczne oferują 100%-owe załatwienie formalności online. Najczęściej ostatni etap, czyli umowa o kredyt lub kartę kredytową, musi zostać podpisana bezpośrednio w placówce. Nieco inaczej wygląda to jednak w przypadku firm udzielających pożyczki pozabankowe. W ich przypadku wszystkie formalności mogą zostać dopięte przez internet. Począwszy od złożenia wniosku o pożyczkę przez internet, przez weryfikację danych i nawiązanie umowy, po przelew pożyczki na konto pożyczkobiorcy. Dzięki temu, potrzebne środki pieniężne mogą trafić na nasze konto, nawet w ciągu najbliższych kilkunastu czy kilkudziesięciu minut

Banki i Firmy Pożyczkowe akceptujące świadczenia 500

Czytaj również

Oceń:*