Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Pożyczka Citi Handlowy Oferta pożyczek gotówkowych Citi habndlowy to w najmniejszym skrócie kredyt na dowolny cel od 1000 do 120 000 zł z okresem spłaty do 7 lat.

Poza wszelkiego rodzaju poradami, rankingami czy porównaniami, staram Wam się również przedstawiać różnego rodzaju produkty finansowe które trafiają do konkretnego przypisanego mu działu. Dzisiaj do kredytów gotówkowych dopiszę pożyczkę gotówkową która dostępna jest w banku Citi handlowy, jednocześnie dostarczając Wam kilka podstawowych informacji na jej temat.

W temacie kredytów bankowych, ostatnim moim wpisem był kredyt gotówkowy Aspiro oraz oferta kredytu konsolidacyjnego Alior Banku. Dzisiaj będę miał okazję przedstawić Wam pożyczkę gotówkową którą znajdziecie w ofercie banku Citi Handlowy. Oczywiście jest to typowa pożyczka gotówkowa Citi Handlowy którą można przeznaczyć na dowolny cel, bez konieczności dokumentowania przeznaczenia kredytu. Jeśli więc szukacie gotówki na remont mieszkania czy domu, kupno wycieczki zagranicznej czy na zakup nowego komputera to propozycja pożyczki Citi być może Was zainteresuje.

Pożyczka Citi Handlowy

Kwota dostępnego kredytu to od 1000 zł do 120 000 zł z okresem spłaty mogącym wynosić od 9 do 84 miesięcy (7 lat). Wchodząc na stronę internetową Citi handlowy możemy sobie dokładnie obliczyć koszt miesięczny raty którą będziemy płacić. Wyliczenia kredytu można dokonać w kilku opcjach a więc z ubezpieczeniem kredytu (tu dostępne trzy opcje: standard, plus i premium) oraz bez ubezpieczenia.

Główne warunki jakie należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Citi. Minimalny wiek pożyczkobiorcy to ukończone 21 lat, dochód na poziomie min. 1500 zł netto w przypadku osób zatrudnionych oraz min. 3000 zł netto w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jeżeli jesteśmy zatrudnieni w ramach umowy o pracę to staż pracy musi w tym wypadku wynosić przynajmniej 3 miesiące. W przypadku własnej działalności musi ona być prowadzona przynajmniej od 12 miesięcy.

Czytaj również

Oceń:*