Pożyczka dla nowych firm w Tax Care

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

18 udostępnij na FB
Pożyczka dla nowych firm w Tax Care Pożyczka bezzwrotna dla nowych firm w Tax Care

Szukając kredytów dla nowych firm w ofercie Tax Care znaleźliśmy propozycję pożyczki bezzwrotnej która opiera się na zbliżonych zasadach co przedstawiona wcześniej na łamach naszego serwisu – pożyczka bezzwrotna w Idea Bank.

Warunkiem uzyskania takiej pożyczki w Tax Care jest jednak posiadanie otwartej działalności od przynajmniej 3 miesięcy. Jeśli spełniamy ten warunek to jak najbardziej możemy wnioskować o taką pożyczkę dla nowej firmy.

Pożyczki dla nowych firm na dowolny cel

Całość pożyczonej kwoty możemy przeznaczyć na dowolny cel związaną z prowadzoną działalnością, może to więc być zarówno zakup samochodu, kupno towaru do sklepu, zakup maszyn i urządzeń czy na bieżące wydatki.

Podobnie jak w przypadku oferty Idea Bank tak i w Tax Care przez cały okres trwania umowy spłacamy jedynie odsetki od pożyczki a pod koniec zakończenia umowy możemy złożyć wniosek o umorzenie kredytu. Będzie on mógł zostać umorzony pod warunkiem że będziemy regularnie spłacać wspomniane odsetki a na założone konto będzie wpływać co miesiąc określona kwota a więc będzie generowany wymagany obrót.

Odsetki wliczone w koszta prowadzonej działalności – jak wspomnieliśmy wcześniej przez cały okres trwania umowy będziemy spłacać co miesiąc odsetki od kwoty pożyczki, które dodatkowo będziemy mogli wliczyć w koszta prowadzonej działalności.

Kwota pożyczki bezzwrotnej to do 25 000 zł z okresem spłaty 10 lat. Oferta pożyczki skierowana jest do osób prowadzących jedno osobową działalność gospodarczą.

Czytaj również

18 Opinie
 1. Korzystałem z tej pożyczki rok temu. Brałem ją z pomocą Tax Care właśnie. Teraz cieszę się, że dzięki tym pieniądzom mój biznes się rozwija. Bez tej pożyczki musiałbym po prostu zamknąć działalność…

 2. Nie wiedziałam, że Tax Care daje też pożyczki. Znałam ich i kojarzyłam głównie z księgowości, którą prowadzą nam w firmie. Oferta z tego co widzę wygląda rozsądnie. Ciekawi mnie tylko, jak tam jest z tymi odsetkami dokładnie. Jeśli są równie przyjazne, brałabym.

 3. Karolina, wysokość odsetek jest uzależniona od pożyczki, którą bierzesz. Szukasz czegoś dla siebie czy tak z ciekawości pytasz?

 4. Ciekawe, rozważam przejście do nich z księgowości stacjonarnej. Duży plus, kredyty nie leżą w kwestii standardowej księgowej. Fajnie, że takie firmy jak Tax Care dodatkowo wspierają początkujących przedsiębiorców.

 5. No muszę powiedzieć, że brzmi ciekawie. Korzystam u nich z księgowości od ponad pół roku i jestem bardziej zadowolony, niż z poprzedniego księgowego.

 6. Brzmi ciekawie z opłacaniem samych odsetek i umorzeniem kredytu. Ciekawe możliwości dla nowych firm.

 7. tax care = idea bank = getin bank ………. ehhh
  kupa gówna ten kredyt. niech ci się powinie noga po 4 latach prowadzenia działalności.

  • Niestety prawda jest taka, że w każdej sytuacji noga może się powinąć. Ale nie każdy jest w stanie takie kwoty miec od ręki zakładając działalność, a kredyt jest jednym z mozliwych wyjść. Osobiście brałam kredyt na start w TaxCare i nie narzekam. Chociaż minał dopiero rok moja firma się rozwija, a ja spłacam więcej, żeby szybciej wyjśc na swoje.

 8. @yogurt, ja brałem kredyt u nich, spłaciłem i po temacie. Takie równania to wiesz… Ani o niczym nie świadczą, ani na nic się nie przekładają. Może podasz jakieś konkrety?

 9. Ja mam u nich księgowość, ale możliwośc wzięcia kredytu jest dla mnie taką droga bezpieczeństwa. Niestety klienci płacą róznie faktury i nie raz robi się kryzys i wtedy każdy grosz się liczy. Moim zdaniem TaxCare to firma która na wielu płaszczyznach jest dla przedsiębiorców korzytna.

 10. Ja zaczęłam z nimi współpracę od kredytu na start firmy. Udało mi się stworzyć dobry biznes plan i dzięki temu dostałam kredyt. Pani, która robiła analizę uwierzyła w mój sukces i dzieki temu teraz działam na rynku i się rozwijam. Mam od początku u nich księgowość i każdemu moge ich polecić.

 11. Niewiele jest tak naprawdę miejsc, gdzie możesz iść ze startującym dopiero projektem i dostać zastrzyk gotówki. Tax Care jest jednym z takich miejsc i nie żałuję, że odezwałem się właśnie tam, choć szczerze, to byłem sceptyczny. Na szczęście się udało, ale nie powiem, bo już był level hard desperacji i pomysł, by skorzystać z chwilówki…

 12. Mnie TaxCare najpierw pomogło załatwić wszelkie formalności związane z założeniem firmy, a potem dostalam kredyt na start, dzięki któremu moja firma ruszyła z kopyta. Teraz spłacam ratę i płacę abonament za usługi księgowe, a moja firma z dnia na dzień się rozwija.

 13. U mnie współpraca z nimi zaczeła się od pomocy przy założeniu firmy, a potem podpisałem umowę na prowadzenie księgowości. Po pierwszych dwóch miesiącach potrzebowałem zatrzyku gotówki, żeby ruszyć tak jak sobie zaplanowałem i bez problemu dostałem kredyt. Teraz kończę go spłacać, a firma rozwija się dalej bez konieczności stopowania moich bądź co bądź kosztownych, ale i dochodowych pomysłów.

 14. Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

 15. Jestem zainteresowana kredytem firmę mam zarejestrowana od 15 sierpnia czy mam szanse otrzymać kredyt jestem też państwa klientem

 16. Pani Bogusławo, to pewnie najlepiej u nich pytać, bo tu raczej nie odpowiedzą. A do tematu to ja jestem zadowolona z księgowej w tax care. Wszystko mi na czas zrobi, doradzą jak trzeba i nie kosztują dużo.

 17. Ja korzystam z usług Tax Care już ponad 2 lata. Wcześniej jeździłam do biura, a teraz to już wszystko przez internet, bo współpraca zdalna się sprawdziła i nie muszę poświęcać czasu na spotkania. Jestem zadowolona i z obsługi i z ceny abonamentu, więc z czystym sumieniem polecam.

  (5/5)
Oceń:*