Pożyczka Bezzwrotna w Idea Banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Bezzwrotna pożyczka w Idea Banku

Wśród osób prowadzących działalność gospodarczą jest to oferta która cieszy się dosyć dużym zainteresowaniem. W ramach bezzwrotnej pożyczki dla firm w Idea Banku możemy uzyskać bowiem nawet do 25 tyś zł z okresem spłaty 120 miesięcy czyli 10 lat.

Na czym polega pożyczka bezzwrotna i czy faktycznie nie musimy zwracać pożyczonej kwoty?
Niestety tak kolorowo nie jest… Pożyczka udzielana jest na bardzo długi okres który wynosi 120 miesięcy i przez cały okres spłaty, spłacamy jedynie odsetki kredytu a na koniec spłaty możemy ubiegać się o umorzenie wszystkich rat kredytu. Pod warunkiem jednak że wszystkie dotychczasowe odsetki spłacaliśmy w każdym z miesięcy terminowo a dodatkowo będziemy generować określony obrót w ramach rachunku bieżącego (wpływy na konto powinny być nie mniejsze niż 1000 zł miesięcznie).

Ponadto jeśli policzyć by same odsetki wspomnianego kredytu spłacanego przez 10 lat to wyjdzie nam kwota przewyższająca wysokością pożyczoną kwotę pożyczki bezzwrotnej.

Nie da się jednak ukryć że oferta może się wydawać atrakcyjna dla młodych przedsiębiorców ponieważ na start otrzymujemy niezły zastrzyk gotówki. Szkoda tylko że pomimo spełnienia dodatkowych warunków naliczane są dosyć spore koszta w postaci wysokich odsetek.

Dla kogo Pożyczka Bezzwrotna w Idea Banku? Dla wszystkich osób prowadzących jedno osobową działalność gospodarczą w różnych branżach, również dla tych z krótkim, kilku miesięcznym stażem.

Pożyczka bezzwrotna na dowolny cel – cała kwota pożyczki może zostać przeznaczona na dowolny cel i nie musimy przedstawiać żadnych faktur na które wydaliśmy pożyczoną gotówkę. Może to być więc zarówno zakup sprzętu, spłacenie zaległych zobowiązań finansowych czy zakup samochodu.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (5/5)

    Naprawdę zaciekawiła mnie bezzwrotna pożyczka Idea Bank. Opinie, które znalazłem w internecie, tylko przekonały mnie do tej oferty. Niestety bezzwrotna pożyczka to nie dokładnie to, czego można się spodziewać.

Oceń:*