Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka dla firm w mBanku

W ramach standardowej pożyczki dla firm możemy uzyskać od 1000 zł do nawet 200 000 zł na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarcza i to bez dodatkowych zabezpieczeń.

Jak to mówią – święta, święta i po świętach. Nie ma jednak co się przejmować tym że święta mamy już za sobą, ponieważ przed nami kolejny długi weekend a do tego wystrzałowy Sylwester z powitaniem nowego roku włącznie i to już za 3 dni. Póki co jednak, trzeba powrócić do standardowych zajęć co też samemu czynię, przedstawiając dzisiaj ofertę mBanku dla wszystkich tych osób które prowadzą własne firmy, zarówno te większe jak i te mniejsze.

Swego czasu miałem okazję napisać kilka słów na temat debetu firmowego dostępnego dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, który ma w swojej ofercie mBank. Dzisiaj napiszę słów kilka o tradycyjnej ofercie jaką jest pożyczka dla firm, którą znajdziemy w bogatej ofercie finansowej mBanku.

Zaczynając od podstawowych informacji na temat kredytu – pożyczka dla firm dostępna jest dla firm których okres działalności to przynajmniej 12 miesięcy a mogą skorzystać z niego osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne oraz partnerskie. Kredyt ten może zostać przeznaczony na dowolny cel związaną z prowadzoną przez nas działalnością.

Od 1000 zł do 200 000 zł – tyle może wynosić kwota udzielonego kredytu, bez dodatkowego zabezpieczenia kredytu. Akceptowanym przez bank formą rozliczenia z Urzędem Skarbowym jest książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany lub karta podatkowa. Okres spłaty kredytu może wynosić od 3 do nawet 84 miesięcy a w przypadku dłuższego okresu spłaty istnieje możliwość zawieszenia spłaty rat kredytu do 3 miesięcy. Wstępny wniosek o pożyczkę firmową złożymy całkowicie przez internet za pomocą wniosku online.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*