Pożyczka 6000 zł do 12 miesięcy z DoPożyczka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Początek tego upalnego tygodnia rozpoczynam od przedstawienia nowej marki na naszym krajowym podwórku pożyczek – DoPożyczka. Nie jest to kolejna chwilówka, choć z pomocą tej firmy mamy możliwość uzyskania pożyczki 6000 zł. Zarówno z krótkim okresem spłaty, jak również w opcji długoterminowej ze spłatą do 12 miesięcy.

Za nową markę DoPożyczka odpowiedzialna jest firma Companier Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Firma jednak specjalizuje się w udzielaniu pożyczek przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dzięki czemu aby pozyskać potrzebną gotówkę nie musimy w tym celu wychodzić nawet z domu. Jak więc się pewnie domyślacie, wszystkie potrzebne formalności załatwimy drogą internetową. Sama decyzja w zakresie możliwości finansowania wydawana jest w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Sam przelew gotówki na nasze konto również powinien odbyć się błyskawicznie. Ponieważ firma wykorzystuje do ich realizacji szybkich przelewów natychmiastowych.

Pożyczki 6000 zł na 12 miesięcy

Pożyczka 6000 zł

Dla kogo dostępna jest pożyczka 6000 zł za pośrednictwem DoPożyczka? Każda osoba która ukończyła 21 lat, a nie przekroczyła jeszcze 60 roku życia. Która nie posiada zadłużeń w rejestrach dłużników (firma umożliwia uzyskanie pożyczki bez sprawdzania BIK). Aby dopełnić formalności związane z pozyskaniem pożyczki, firma wymaga wykonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł.

Do 1500 zł przy pierwszej pożyczce i pożyczka 6000 zł przy kolejnych. Jeżeli po raz pierwszy składamy wniosek o pożyczkę w firmie, mamy możliwość uzyskania maksymalnie do 1500 zł z okresem spłaty od 5 do 90 dni. W przypadku kolejnych pożyczek, limit ten może zostać nam podniesiony nawet do 6000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy.

Czytaj również

2 Comments
  1. Wszystko fajnie tylko coś m się u nich nie podoba.Wnioskowałem o 2000 zł w promocji na 2 miesiące za 0 zł.Po wypełnieniu wniosku automat po ok minutowym mieleniu danych stwierdził że nie mogą mi przyznać ale znajdą inną firmę.Zostałem przekierowany na stronę tleno.pl od razu z wpłatą 1 grosza i potwierdzeniem regulaminu którego nie ma na stronie.Za chwilę dostałem tel. z jakiejś firmy pożyczkowej.Pani chciała abym podał jej telefonicznie wrażliwe dane itd.Coś mi tu śmierdzi……

    • Może dlatego że ta promocja darmowej pożyczki na 2 miesiące nie jest już dostępna w żadnej firmie. A ta oferta to typowy pośrednik a więc dopasowują ofertę do naszych preferencji i możliwości i szukają nam dopasowanej oferty.

Oceń: