Pożyczka 5000 zł w Wonga

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
Wonga zwiększyła kwoty dostępnych pożyczek do 5000 zł oraz wydłużyła maksymalny okres spłaty z 12 do 18 miesięcznych rat.

Tak się składa, że ostatnio miałem pewną sprzeczkę której tematem przewodnim były właśnie firmy udzielające pożyczek pozabankowych. Obserwuję tego typu oferty od przynajmniej kilku dobrych lat i widzę doskonale jak koszty tego typu pożyczek są co raz niższe. Ma to swoje odzwierciedlenie w sporej konkurencji jaka panuje na rynku pożyczek pozabankowych.

Właśnie dzisiaj otrzymałem najlepsze potwierdzenie moich słów – nową ofertę Wongi która zwiększyła limit pożyczek ratalnych z 3000 do 5000 zł. Przy okazji firma zwiększyła również okres spłaty pożyczki z 12 do 18 miesięcy. Samo zwiększenie limitu nie było dla mnie większym zaskoczeniem, ponieważ oczekiwałem takiego kroku ze strony Wongi. Firma ta ostatnio bardzo dobrze sobie radzi na naszym krajowym rynku pożyczek. Wiedziałem zatem że prędzej czy później firma zwiększy kwoty dostępnej gotówki online, podobnie jak robią to firmy będące dla nich główną konkurencją jak choćby Ratka czy Zaplo.

Wonga ma jednak jeszcze jednego asa w rękawie a mianowicie – koszty pożyczek. Pierwsze co zrobiłem gdy dowiedziałem się o ich nowej propozycji to sprawdziłem jaki będzie koszt pożyczenia najwyższej możliwej kwoty z maksymalnym okresem spłaty. Mowa więc o kwocie pożyczki 5000 zł z okresem spłaty rozbitym na 18 miesięcznych rat. Koszt takiej pożyczki w Wondze to 441 zł miesięcznie i teraz znajdźcie mi drugą taką firmę która zaoferuje mi ratę pożyczki na podobnie niskim poziomie. Póki co gwarantuje Wam, że takiej nie znajdziecie, no chyba że w banku.

Przyznać więc muszę że nowa propozycja Wongi jest bardzo kusząca. Tym bardziej jeżeli weźmiemy pod uwagę że to nadal pożyczka pozabankowa, to nadal pożyczka którą dostaniemy całkowicie przez internet. Do tego bez konieczności wychodzenia z domu, gotówkę otrzymujemy nie za dwa dni, nie następnego dnia ale w ten sam dzień. W większości wypadków przelew pożyczki następuje tego samego dnia co wysłany jest wniosek. No chyba że składamy go wieczorem, wtedy będziemy musieli poczekać na gotówkę do dnia następnego.

O warunkach uzyskania pożyczki za pośrednictwem Wongi pisałem już nie raz, no ale nie zaszkodzi powtórzyć. Głównym warunkiem jaki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę w Wondze to posiadać ukończone 18 lat oraz aktualny dowód osobisty. Nie bez znaczenia jest również posiadanie czystego konta w różnego rodzaju rejestrach dłużnikach czyli w skrócie mówiąc – nie posiadać żadnych większych zadłużeń.

Pożyczka za 10 zł – warto również wspomnieć że Wonga nadal posiada promocyjną ofertę dla nowych klientów. Mogą oni pierwszą pożyczkę pożyczyć na promocyjnych warunkach za 10 zł. Dotyczy to jednak wyłącznie pożyczek krótkoterminowych ze spłatą nie dłuższą jak 60 dni.

Czytaj również

3 Opinie
  1. (5/5)

    Widać sporo się zmieniło w ofercie firmy Wonga, ponieważ aktualnie firma umożliwia uzyskanie pożyczki online w wysokości nawet do 20 000 zł z okresem spłaty aż do 60 miesięcy, co daje na równe 5 lat na spłatę pożyczki. Warto też dodać, że jest to obecnie jedna z najtańszych pożyczek internetowych dostępnych na rynku.

  2. (4/5)

    Jeśli miałabym szukać pożyczki 5000 zł i wybierać pozabankowo, to na pewno wybrałabym ofertę Wongi. Głównie z dwóch względów – po pierwsze jedna z najtańszych pożyczek ratalnych przez internet, po drugie bardzo szybko dostępna, prosto na konto bankowe.

  3. (4/5)

    To prawda, już nie tylko 5000 zł można pożyczyć za pośrednictwem Wongi, ale nawet do 20 000 zł. Ciekawa alternatywa dla kredytów bankowych, choć trzeba przyznać że wcale nie tak łatwo dostępna w sytuacji gdy mamy jakieś zadłużenia czy opóźnienia w spłacie pożyczek i kredytów.

Oceń:*