Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka 5000 zł na 60 dni w Pożyczkaplus

Spore nowości w ofercie Pożyczkaplus - pożyczki do 5000 zł dla stałych klientów, wydłużony okres spłaty czy promocja pożyczek dla nowych klientów za 10 zł.

W najbliższych dniach czeka nas sporo nowości w ofertach firm pożyczkowych. Co związane jest w głównym stopniu z wchodzącą dzisiaj w życie, ustawą regulującą rynek pożyczek pozabankowych, w tym głównie krótkoterminowych. Jedną z firm która znacząco zmieniła swoją dotychczasową ofertę jest Pożyczkaplus. Główne zmiany dotyczą stałych klientów firmy – od dzisiaj mogą oni pożyczyć nawet do 5000 zł z okresem spłaty 30, 45 czy nawet 60 dni.

Pożyczka 5000 zł na 60 dni (2 miesiące) w Pożyczkaplus. Oczywiście uzyskanie pożyczki 5000 zł na 60 dni nie przyjedzie nam łatwo, ponieważ uzyskanie takiej kwoty będzie możliwe dopiero od 7 pożyczki. Podobnie jest z wspomnianym wcześniej, wydłużonym okresem spłaty – nie jest on dostępny od pierwszej pożyczki ale dopiero od trzeciej (w przypadku 45-dniowego okresu spłaty) oraz od szóstej (60 dniowy okres spłaty).

To nie jedyne nowości które pojawiły się w ofercie Pożyczkiplus. Nie jest już dostępna promocja pierwszej pożyczki za darmo. Zamiast tego promocyjny koszt pierwszej pożyczki to 10 zł. Zwiększony przy tym został limit pożyczek dla nowych klientów z 800 zł na 1000 zł.

Same warunki uzyskania pożyczki nie uległy zmianie. Aby uzyskać pożyczkę w Pożyczkaplus należy mieć ukończone 21 lat, posiadać zatrudnienie oraz brak zadłużeń, o których informacja byłaby odnotowana w bazach dłużników.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*