Pożyczka 1500 zł za pierwszym razem w Wonga

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Wonga od momentu kiedy wprowadziła promocję pierwszej pożyczki za 10 zł, nie uraczyła nas przez długi czas żadnymi nowościami w swojej ofercie. Do dnia dzisiejszego..

Wonga póki co nie uraczyła nas żadną świąteczną promocją jak zrobił to w ostatnim czasie Vivus czy Netcredit ale wzorem innych firm pożyczkowych, również wprowadził znaczącą nowość w swojej ofercie. Tą nowością jest podniesienie limitu pożyczek dla nowych klientów z 750 zł na kwotę dwukrotnie wyższą czyli 1500 zł.

Wonga to jedna z lepszych ofert pożyczkowych na rynku pozabankowym, o czym zresztą nie raz wspominam w ramach publikowanych rankingów chwilówek. Ich główny atut to promocja skierowana do nowych klientów którzy pierwszą pożyczkę mogą uzyskać na promocyjnych warunkach, płacąc za nią jedyne 10 zł. Nie ważne więc ile pożyczymy i czy na 5 czy 60 dni to koszt pożyczki wyniesie 10 zł. Dotyczy to oczywiście wyłącznie nowych klientów firmy, którzy pożyczkę biorą po raz pierwszy.

Do tej pory Ci nowi klienci mogli pożyczyć maksymalnie 750 zł, obecnie kwota ta została zwiększona do 1500 zł i ta kwota również dostępna jest na promocyjnych warunkach. Przykładowo pożyczając maksymalną dostępną kwotę na okres 60 dni jako nowy klient do oddania będziemy mieli dokładnie 1510 zł.

Podsumowując – jest to bez wątpienia najlepsza propozycja 2 miesięcznej pożyczki jaka jest obecnie dostępna. Osoby które chcą uzyskać pożyczkę w Wonga muszą mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe. Wonga jako jedna z nielicznych firm nie wymaga wysłania przelewu weryfikacyjnego z konta.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Potwierdzam – to dobra oferta i nadal dostępna jest w firmie Wonga aż na 60 dni. Co więcej, firma ma teraz ciekawe pożyczki ratalne dostępne całkowicie przez internet. Ich koszt jest porównywalny z kredytami gotówkowymi, jakie dostępne są za pośrednictwem banków. Dobra informacja również dla osób młodych bo są to pożyczki do 18 lat.

Oceń:*