Pożyczka 1500 zł za pierwszym razem w Wonga

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Wonga póki co nie uraczyła nas żadną świąteczną promocją, jak zrobił to w ostatnim czasie Vivus czy Netcredit. Jednak wzorem innych firm pożyczkowych, również wprowadził znaczącą nowość w swojej ofercie. Tą nowością jest podniesienie limitu pożyczek dla nowych klientów. Z 750 zł na kwotę dwukrotnie wyższą czyli 1500 zł.

Pożyczka 1500 zł za pierwszym razem za 10 zł

Wonga to jedna z lepszych ofert pożyczkowych na rynku pozabankowym. O czym zresztą nie raz wspominam w ramach publikowanych rankingów chwilówek. Ich główny atut to promocja skierowana do nowych klientów którzy pierwszą pożyczkę mogą uzyskać na promocyjnych warunkach, płacąc za nią jedyne 10 zł. Nie ważne więc ile pożyczymy i czy na 5 czy 60 dni to koszt pożyczki wyniesie 10 zł. Dotyczy to oczywiście wyłącznie nowych klientów firmy, którzy pożyczkę biorą po raz pierwszy.


Do tej pory Ci nowi klienci mogli pożyczyć maksymalnie 750 zł, obecnie kwota ta została zwiększona do 1500 zł. Taka kwota również dostępna jest na promocyjnych warunkach. Przykładowo pożyczając maksymalną dostępną kwotę na okres 60 dni, jako nowy klient do oddania będziemy mieli dokładnie 1510 zł.

Podsumowując – jest to bez wątpienia najlepsza propozycja 2 miesięcznej pożyczki jaka jest obecnie dostępna. Osoby które chcą uzyskać pożyczkę w Wonga muszą mieć ukończone 18 lat. Muszą posiadać dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe. Wonga jako jedna z nielicznych firm nie wymaga wysłania przelewu weryfikacyjnego z konta. To zdecydowanie jedna z bardziej korzystnych ofert na rynku pożyczek pozabankowych. Jeśli więc zależy Wam na taniej w spłacie pożyczce, warto przyjrzeć się bliżej propozycji chwilówki Wonga. Oferta firmy w ostatnim czasie została uzupełniona o pożyczki ratalne, ze spłatą w ratach miesięcznych. Pożyczka 1500 zł za pierwszym razem w Wonga za 10 zł dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów firmy.

Czytaj również

1 Comment
  1. Potwierdzam – to dobra oferta i nadal dostępna jest w firmie Wonga aż na 60 dni. Co więcej, firma ma teraz ciekawe pożyczki ratalne dostępne całkowicie przez internet. Ich koszt jest porównywalny z kredytami gotówkowymi, jakie dostępne są za pośrednictwem banków. Dobra informacja również dla osób młodych bo są to pożyczki do 18 lat.

Oceń: