Pomocnik Finansowy

- na problemy z otrzymaniem pożyczki

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB

Teraz coś dla osób, które próbują pozyskać dodatkową gotówkę drogą pozabankową a nie za bardzo im się to udaję. Z pomocą w takiej sytuacji może przyjść instytucja która nazywa się Pomocnik Finansowy. Jej głównym priorytetem jest pomoc takim osobom i znalezienie odpowiedniej pożyczki spośród wielu dostępnych ofert pożyczkowych.

Dużo osób spotyka się z odmownymi decyzjami udzielenia pożyczki. Nawet w przypadku składania wniosków w instytucjach pozabankowych. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Od nie najlepszej historii kredytowej BIK, przez wpisy w rejestrach dłużników, po zajęcia komornicze. Odmowna decyzja w sprawie udzielenia pożyczki może mieć również związek z bieżącymi kłopotami finansowymi. Czy niskimi dochodami osoby starającej się o uzyskanie pożyczki.

Jak działa Pomocnik Finansowy

Jak w skrócie wygląda proces uzyskania pożyczki za pośrednictwem Pomocnika Finansowego? Pierwszy krok to oczywiście złożenie wniosku za pomocą strony internetowej. Podajemy w nim nasze podstawowe dane. Po otrzymaniu tych danych zostanie rozpoczęte poszukiwania pożyczkodawcy, który byłby zainteresowany udzieleniem nam pożyczki. Jeżeli więc potrzebujemy gotówki na szybko a do tego mamy nie ciekawą historię kredytową, to nie musimy szukać konkretnej firmy pożyczkowej która zechce nam udzielić pożyczki. Ponieważ tym zajmie się dla nas Pośrednik Finansowy.

Oczywiście jak można się domyślać, samo złożenie wniosku nie gwarantuje nam uzyskania pożyczki. Ale jednocześnie nic na tym nie tracimy, ponieważ przy składaniu wniosku nie jest wymagane ani przesyłanie żadnych przedpłat ani opłat przygotowawczych.

Kto może starać się o pożyczkę w Pośredniku Finansowym? Praktycznie każda osoba która ukończyła 18 lat która szuka dla siebie pożyczki pozabankowej. Należy również posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski, oraz udokumentowany stały dochód.

Jaką pożyczkę mam szansę uzyskać? Pośrednik Finansowy proponuje pomoc w zakresie zarówno małych pożyczek z krótkim okresem spłaty a więc chwilówek. Jak również pożyczek długoterminowych które mogą obejmować znacznie większe kwoty pożyczek. Ogólnie zakres pożyczek jest stosunkowo szeroki, ponieważ liczba współpracujących z Pomocnikiem, firm jest również duża. Kwoty dostępnych pożyczek to od 50 zł do nawet 25 000 zł.

Czytaj również

3 Comments
  1. Takich firm które pośredniczą w udzielaniu pożyczek jest na prawdę sporo. Trzeba tylko pamiętać o tym, by nie dać sobie wcisnąć jakiegoś drogiego w spłacie kredytu, którego koszt będzie drwa razy taka co pożyczana kwota. Teraz na rynku jest taka duża liczba firm, że biorąc pożyczkę pozabankową nie musimy już ponosić tak ogromnych kosztów. Spójrzcie na oferty takich firm jak Wonga czy Monedo, tam koszty daleko nie odbiegają od tego co proponuje nam bank. Jeszcze nie wszystkie firmy są w stanie zaproponować takie warunki, ale ich liczba z roku na rok wzrasta. Jeszcze trochę i nie trzeba prosić banków o pomoc, jeśli zabraknie nam gotówki.

  2. Czasami przydałby się taki pomocnik, ale który faktyczni dobrze doradzi a nie wprowadzi nas na jakąś minę czyt. drogą w spłacie pożyczkę. Jednak tych firm jest trochę na rynku pożyczkowym i nadal nie brakuje takich, którzy chcą zarobić na ludzkiej nie wiedzy. Szczególnie zdarza się to właśnie przy pożyczkach pozabankowych, gdy ludzie mają problem z otrzymaniem potrzebnej gotówki i chwytają się pierwszego lepszego rozwiązania.

  3. W pożyczek pozabankowych nie jest potrzebny żaden pomocnik czy doradca, bo w prosty sposób samemu możemy sprawdzić koszty pożyczek. Na każdej stronie jest zamieszczony kalkulator, który za pomocą suwaków umożliwia obliczanie rat pożyczki. Przed wysłaniem wniosku można więc sprawdzić dokładny koszt pożyczki.

Oceń: