Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pomocnik Finansowy – na problemy z otrzymaniem pożyczki

Jeżeli samemu nie możesz znaleźć firmy która udzieli Tobie pożyczki lub Twoja historia kredytowa nie jest za różowa to w takiej sytuacji możesz skorzystać z usług Pomocnika Finansowego

Teraz coś dla osób które próbują pozyskać dodatkową gotówkę drogą pozabankową a nie za bardzo im się to udaję. Z pomocą w takiej sytuacji może przyjść instytucja która nazywa się Pomocnik Finansowy i jej głównym priorytetem jest pomoc takim osobom i znalezienie odpowiedniej pożyczki spośród wielu dostępnych ofert pożyczkowych.

Dużo osób spotyka się z odmownymi decyzjami udzielenia pożyczki nawet w przypadku składania wniosków w instytucjach pozabankowych. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele od nie najlepszej historii kredytowej BIK, przez wpisy w rejestrach dłużników po zajęcia komornicze. Odmowna decyzja w sprawie udzielenia pożyczki może mieć również związek z bieżącymi kłopotami finansowymi czy niskimi dochodami osoby starającej się o uzyskanie pożyczki.

Jak w skrócie wygląda proces uzyskania pożyczki za pośrednictwem Pomocnika Finansowego? Pierwszy krok to oczywiście złożenie wniosku za pomocą strony internetowej, w którym podajemy nasze podstawowe dane. Po otrzymaniu tych danych zostanie rozpoczęte poszukiwania pożyczkodawcy który byłby zainteresowany udzieleniem nam pożyczki. Jeżeli więc potrzebujemy gotówki na szybko a do tego mamy nie ciekawą historię kredytową to nie musimy szukać konkretnej firmy pożyczkowej która zechce nam udzielić pożyczki ponieważ tym zajmie się dla nas Pośrednik Finansowy.

Oczywiście jak można się domyślać samo złożenie wniosku nie gwarantuje nam uzyskania pożyczki ale jednocześnie nic nie tracimy ponieważ przy składaniu wniosku nie jest wymagane ani przesyłanie żadnych przedpłat ani opłat przygotowawczych.

Kto może starać się o pożyczkę w Pośredniku Finansowym? Praktycznie każda osoba która ukończyła 18 lat która szuka dla siebie pożyczki pozabankowej. Należy również posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski oraz udokumentowany stały dochód.

Jaką pożyczkę mam szansę uzyskać? Pośrednik Finansowy proponuje pomoc w zakresie zarówno małych pożyczek z krókim okresem spłaty a więc chwilówek jak również pożyczek długoterminowych które mogą obejmować znacznie większe kwoty pożyczek. Ogólnie zakres pożyczek jest stosnkowo szeroki ponieważ liczna współpracujących z Pomocnikiem, firm jest również duża i wynosi od 50 zł do nawet 25 000 zł.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*