Nexu – pożyczka online do 8000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB

Po trudnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa Covid-19, część firm pożyczkowych udzielających pożyczki online na raty zniknęła z krajowego rynku. Na szczęście nie brakuje nowych firm, które próbują umożliwić uzyskanie pożyczki pozabankowej, w sytuacji, gdy bank nie udzielił kredytu.

Zacznijmy może jednak od firmy, pod której skrzydłami działa marka Nexu. Wydawać by się mogło, że może stać za nią znana już firma pożyczkowa, a jednak nic bardziej mylnego. Pożyczkodawcą działająca pod marką Nexu jest jest Blue Finance Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Oleandrów 8/11, 00-629 Warszawa.

Pożyczki online 8000 zł przez internet

Nexu jest marką udzielającą pożyczki online na raty. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki w wysokości do 8000 zł możemy więc przeprowadzić całkowicie przez internet. Nieco mniej elastyczny jest okres spłaty pożyczki, który może wynosić od 2 do maksymalnie 6 miesięcy.

Oferta Nexu wydaje się idealną alternatywą w sytuacji, gdy bank odrzucił nasz wniosek o udzielenie kredytu. Jest więc szansa że tutaj uzyskamy kredyt bez problemu i w 100% online. Wymagania względem pożyczkobiorcy w przypadku Nexu nie są zbyt wygórowane. Jeśli więc potrzebujemy dodatkowej gotówki, warto spróbować złożyć wniosek o pożyczkę właśnie u nich.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Nexu?

Podstawowym warunkiem, który uprawnia do uzyskania pożyczki online za pośrednictwem Nexu, jest posiadanie ukończonych 18 lat i dowodu osobistego. Osoba składająca wniosek o pożyczkę powinna również posiadać aktywne konto bankowe i telefon komórkowy. To właśnie na numer telefonu komórkowego wysyłana jest wiadomość SMS z kodem, który jest niezbędny do wysłania wniosku.

Czy Nexu udziela pożyczki bez BIK?

Jak większość firm udzielających pożyczki pozabankowe online, tak również Nexu dokonuje weryfikacji klienta za pośrednictwem baz dłużników. Posiadanie negatywnego wpisu w bazach BIK nie musi jednak oznaczać odmowy udzielenia pożyczki. Każdy wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest indywidualnie. Jeśli więc aktualna zdolność kredytowa pozwala na udzielenie mu pożyczki, wniosek może zostać z powodzeniem zaakceptowany.

Czas udzielenia pożyczki

Proces udzielenia pożyczki online w Nexu jest bardzo krótki. Sama weryfikacja wniosku to kwestia kilku minut. Jeśli wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, mamy szansę otrzymać potrzebne pieniądze w ciągu najbliższych kilkunastu minut. Czas realizacji przelewu może być również uzależniony od banku, w którym posiadamy założone konto osobiste.

Czytaj również

3 Comments
 1. Ktoś dostał pożyczkę bez BIK w tym Nexu? Interesuje mnie pożyczka 8000 zł na 6 miesięcy, którą chciałaby uzyskać przed końcem roku.

  (4/5)
 2. Ja dostałam pożyczkę w dosyć krótkim czasie. Co prawda nieco mniejszą niż chciałam, ale święta blisko, więc każde pieniądze się przydadzą.
  @Amelaia – na pewno sprawdzaja bazy dłużników

  (5/5)
 3. Ktoś wie ile w ramach pierwszej pożyczki Nexu można dostać? Interesuje mnie właśnie taka oferta pożyczki na 6 miesięcy.

  (4/5)

Oceń: