MoneyGuru

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Ostatnio przybywa na naszym rynku pożyczkowym sporo firm które mają brytyjskie korzenie. Niektóre z tych firm cieszą się zresztą sporą popularnością, że wspomnę choćby o takich bradanch jak Wonga czy Rapida Money. Czy podobne uznanie zdobędzie również firma MoneyGuru, udzielające błyskawiczne pożyczki przez internet?

MoneyGuru na pewno różni się swoją działalność od wyżej wymienionych firm. Nie jest firmą która bezpośrednio udziela pożyczek, a pośrednikiem współpracującym z kilkudziesięcioma firmami z branży pożyczkowej. Na liście ich współpracowników znajdziemy szereg firm znanych już na naszym rynku, jak i tych nieco mniej znanych. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej, marka Money Guru należy do Quint Group Limited, spółki która jest regulowana przepisami przez brytyjski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego. Ponadto firma otrzymała do tej pory wiele nagród za innowacje oraz zaangażowanie w ochronę interesów klientów, którzy poszukują finansowych rozwiązań za pośrednictwem sieci internetowej.

Pożyczka do 10 000 zł w MoneyGuru

Z MoneyGuru największe szanse na uzyskanie pożyczki. W tej tezie akurat może być sporo racji, ponieważ dzięki temu że firma posiada pod swoimi skrzydłami wiele ofert pożyczek, istnieje większe prawdopodobieństwo uzyskania pożyczki. Tutaj ma na myśli głównie te osoby które z różnych powodów mają problem z otrzymaniem kredytu w banku, czy pożyczki drogą pozabankową. Mają nie najlepszą historie kredytową w bazach BIK lub nie posiadają jej jeszcze wcale. Osoby które dopiero ukończyły 18 lat i nie mogą dostać kredytu czy osoby posiadające najniższy możliwy dochód miesięczny. Z pomocą MoneyGuru mamy duże szanse na uzyskanie potrzebnych pieniędzy i to na dowolny cel.

Pożyczki do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Za pośrednictwem MoneyGuru mamy możliwość złożenia wniosku o pożyczkę w wysokości nawet do 10 000 zł. Taką pożyczkę będziemy mogli wziąć z wybranym okresem spłaty, który w przypadku tej oferty może wynosić od 3 do 24 miesięcy. Do uzyskania pożyczki wymagana jest pełnoletność a więc ukończone 18 lat. Ponadto aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy w celu przeprowadzenia weryfikacji danych osoby starającej się o uzyskanie pożyczki.

Czytaj również

2 Comments
  1. Czy ktoś korzystał z oferty tej firmy, można u nich uzyskać bez większych problemów pożyczkę ratalną czy tylko reklamują się że są tacy super?

  2. Jak nie masz zadłużeń to dostaniesz pożyczkę w Moneyguru. Mają pod sobą oferty wielu firm, więc coś powinni dla Ciebie znaleźć. Oczywiście nie każda oferta jest do przyjęcia, bo jeśli koszty znacznie odstają od większości ofert firm udzielających pożyczki przez internet to poprośmy o inną propozycję.