mLeasing – Leasing samochodowy w mBanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Jedną z czołowych polskich firm leasingowych jest mLeasing należąca do Grupy mBank. Za pośrednictwem firmy, każdy przedsiębiorca może skorzystać z kompleksowej oferty leasingowej. Obejmuje ona zarówno nowe jak i używane pojazdy.

Podstawową ofertę mLeasing stanowi leasing samochodowy pojazdów o masie całkowitej do 3,5 tony. Cały proces oparty jest na uproszczonej procedurze, dzięki czemu klient otrzymuje wygodny sposób zawarcia umowy. Już w ciągu 48 godzin od momentu złożenia wymaganych dokumentów, może on odebrać zarejestrowany i ubezpieczony pojazd.

mLeasing – główne korzyści leasingu

Oferta mLeasing umożliwia skorzystanie z oferty leasingowej obejmującej zarówno nowe jak i używane, poleasingowe samochody. W przypadku samochodów używanych, możemy skorzystać z bogatej oferty mLeasing. Obejmuje ona pojazdy zakupione w w autoryzowanej sieci sprzedaży w Polsce, a które miały tylko jednego właściciela w postaci mLeasing. Dzięki temu mamy pewność, że samochody były prawidłowo serwisowane i posiadają gwarantowany przebieg. Stan techniczny wszystkich samochodów poleasingowych potwierdzony jest ekspertyzą DEKRA.

mLeasing oferuje leasing operacyjny, finansowy i zwrotny w walucie PLN lub EUR. Z umową leasingową zawieraną na okres od 24 do 72 miesięcy, przy opłacie wstępnej już od 0%. Wysokość opłaty wstępnej uzależniona jest w głównej mierze od zdolności i historii kredytowej osoby ubiegającej się o leasing samochodowy.

Ubezpieczenie leasingu

W ramach umowy leasingowej mLeasing oferuje ubezpieczenie pojazdu OC AC i NNW za pośrednictwem TUiR Compensa SA. Jest to wieloletnie ubezpieczenie z gwarancją niezmiennej składki. Ubezpieczenie jest refakturowane w miesięcznych, niskich ratach bez VAT. Na prośbę klienta istnieje jednak możliwość samodzielnego wyboru ubezpieczyciela. Trzeba jednak pamiętać, że jeżeli korzystamy z ubezpieczenia spoza pakietu mLeasing, musimy w takiej sytuacji wykupić pełny zakres AC OC NNW.

Opieka Assistance w mLeasing

Sięgając po leasing samochodowy w mBanku możemy skorzystać również ze specjalnego pakietu Assistance. Gwarantuje on nam zarówno doraźną pomoc na drodze w postaci wymiany opony, problemem z odpaleniem samochodu (rozładowany akumulator), jak również holowanie auta czy udostępnienie samochodu zastępczego na czas naprawy pojazdu. Pomoc ta zostanie nam udzielona zarówno na terenie Polski jak i całej Unii Europejskiej, bez ograniczeń kilometrowych.

Karta paliwowa

Kolejnym ciekawym udogodnieniem dostępnym w ramach oferty mLeasing jest karta paliwowa. Umożliwia ona bezgotówkowe tankowanie samochodu w ramach określonego limitu. Nie musimy płacić za paliwo bezpośrednio na stacji, a płacimy za nie na podstawie zbiorczej faktury którą otrzymamy od mLeasing w następnym miesiącu.

Czytaj również

2 Comments
  1. Ogólnie leasing u nich nie jest zły. Ogólnie to warunki w mLeasing są podobne jak u większości firm leasingowych. Każda chce zarobić 😉

    (4/5)
  2. Miałem okazję brać w mLeasing samochód poleasingowy i bardzo pozytywnie zaskoczył mnie dobry stan i niski przebieg większości pojazdów.

    (5/5)

Oceń: