Kredyt Santander Consumer Bank

- Mistrzowski kredyt gotówkowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Kredyt gotówkowy wyróżnia się tym spośród innych firm finansowania, że daje nam pełną swobodę w kwestii wydawania pieniędzy. Pieniądze zaciągnięte w ten sposób możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bez znaczenia dla banku jest, czy będzie to remont mieszkania, zakup samochodu czy internetowe zakupy. Tym również charakteryzuje się Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank. Możemy go przeznaczyć na dowolny cel.

Czym charakteryzuje się Kredyt Santander Consumer Bank? Oferta Mistrzowskiego kredytu gotówkowego to szereg korzyści, dzięki którym oferta ta przedstawia się bardzo korzystnie na tle innych podobnych ofert. Na pierwszą linie korzyści wysuwają się atrakcyjne warunki cenowe, możliwość zawarcia umowy zdalnie czy gwarancja stałego oprocentowania kredytu.

Mistrzowski kredyt gotówkowy – kwota kredytu

Wysokość kredytu w ramach oferty Mistrzowski kredyt gotówkowy, bank uzależnia od tego, czy należymy już do grona jego stałych klientów. Czy też, jesteśmy osobą która nigdy wcześniej nie miała okazji korzystać z oferty Santander Consumer Bank. Dla stałych klientów kwota kredytu w Santander Consumer Bank może wynosić do 50 000 zł. Natomiast w przypadku jeśli staramy się o otrzymanie kredytu w banku jako nowy klient, maksymalna kwota nie może być większa jak 35 000 zł. To ani tak całkiem wysoki limit, zważywszy na fakt, że wśród kilku różnych opcji opcji zaciągnięcia kredytu, bank daje nam możliwość uzyskania kredytu przez internet. Ostateczna kwota przyznanego kredytu uzależniona jest od zdolności i historii kredytowej, którą posiada klient.

Kredyt w Santander Consumer Bank – Główne korzyści

Kredyt Santander Consumer Bank

Poza dużą kwotą kredytu który uzyskamy za pośrednictwem Santander Consumer Bank, należy wspomnieć również o innych udogodnieniach które oferuje bank. Wśród nich zdecydowanie należy wymienić:

  • Gwarancję stałego oprocentowania, dzięki której otrzymujemy pewność tego, że wysokość rat nie wzrośnie
  • Możliwość wybrania określonego dnia miesiąca, w którym będziemy spłacali ratę miesięczną kredytu
  • Możliwość zawarcia umowy na kilka różnych sposób, a więc zarówno w oddziale, jak i przez internet
  • Kredyt Santander Consumer Bank możemy przeznaczyć na dowolny cel

Dzięki gwarancji stałego oprocentowania otrzymujemy ratę miesięczną na takim samym poziomie, przez cały okres kredytowania. Będzie to szczególnie korzystne rozwiązanie, gdy zdecydujemy się na kredyt teraz. W momencie, gdy procentowanie kredytów jest na rekordowo niskim poziomie. Co jest efektem utrzymujących się już od dłuższego czasu – niskich stóp procentowych.

Kredyt przez internet lub w oddziale

Zawarcie umowy kredytowej o Mistrzowski kredyt gotówkowy może odbyć się na kilka różnych sposób. Bezapelacyjnie najbardziej komfortowym rozwiązaniem będzie kredyt, który uzyskamy bez wychodzenia z domu. Kredyt Santander Consumer Bank daje taką możliwość. Wniosek o kredyt w tym wypadku składamy przez internet. A pieniądze zostają przelewane bezpośrednio na konto bankowe lub przekazem pocztowym. Akceptacja umowy kredytowej może w tym wypadku zostać zrealizowana przez aplikację, lub za pośrednictwem kuriera, który dostarczy nam dokumenty do domu.

Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać Mistrzowski kredyt Santander Consumer Bank?

Podstawowy warunek jaki stawia Santander Consumer Bank na drodze do udzielenia kredytu, to ukończone 18 lat oraz posiadanie stałych miesięcznych dochodów. Będzie nam więc potrzebny dowód osobisty, a w przypadku cudzoziemców pracujących w Polsce i starających się o kredyt – karta pobytu. W przypadku osób zatrudnionych na etacie, bank poprosi nas o przesłanie wyciągu z konta bankowego. Jeśli wynagrodzenie nie wpływa na nasze konto bankowe, wtedy konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i uzyskiwanych dochodach od pracodawcy.

Czytaj również

Oceń: