MiniRatka PKO

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB
MiniRatka PKO Bank Polski MiniRatka w PKO Banku Polskim to jedna z popularniejszych ofert kredytu gotówkowego

Kto nie znałby popularnej MiniRatki? Reklama tego kredytu gotówkowego znana jest wielu osobom siedzącym przez telewizorami. A oferuje go oczywiście jeden z najpopularniejszych polskich banków czyli PKO Bank Polski.

MiniRatka w PKO Banku Polskim umożliwia zaciągnięcie kredytu od 1000 zł do nawet 150 000 zł. Wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej a więc zarobków jakie uzyskujemy. Mniej zarabiający mogą liczyć na mniejsze kwoty, a Ci którzy zarabiają więcej będą mogli liczyć na limity kredytu z wyższej półki

Kredyt gotówkowy MiniRatka PKO

Na jak długo możemy zaciągnąć kredyt w ramach Mini Ratki? W przypadku zaciągania kredytu gotówkowego może to być do 96 miesięcy. W przypadku osób powyżej 65 roku życia do 60 miesięcy. Osoby które myślą o zaciągnięciu kredytu konsolidacyjnego mogą wydłużyć okres spłaty nawet do 120 miesięcy.

Przeznaczenie kredytu może być dowolne i zależy od naszych potrzeb. Nie ma więc większego znaczenia, czy potrzebną gotówkę zamierzamy przeznaczyć na spłatę innego kredytu, opłacenie rachunków, zakup samochodu czy nowych mebli. Bądź też czy zamierzamy sfinansować sobie z tych pieniążków zagraniczną wycieczkę dla całej rodziny.

Jeśli przejdziemy pozytywnie przez proces weryfikacyjny, pożyczka zostanie nam wypłacona na wskazany rachunek bankowy. Możemy również odebrać pożyczkę w gotówce w placówce banku.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Niby dużo osób narzeka, a jednak można dostać kredyt w tym banku bez najmniejszych problemów i nawet przy niskim dochodzie. Poza tym mają jedne z niższy rat bankowych spośród krajowych banków i to im się chwali. Kredyt w PKO moim zdaniem udzielany jest na dobrych i przystępnych warunkach.

  2. Kredyt do 24 000 zł można uzyskać w ramach MiniRatki w PKO bez dodatkowych zaświadczeń, wystarczy wyciąg z konta bankowego. Jakie opinie by się nie pojawiły, trzeba jednak przyznać że PKO posiada jedną z bardziej korzystnych ofert kredytowych.

  3. Od jakiegoś czasu ta oferta Mini Ratki dostępna jest również w opcji internetowej, dzięki czemu pożyczkę w PKO można otrzymać całkowicie przez internet. Bardzo wygodna opcja, jeśli ktoś nie chce biegać po placówkach i tracić czas.

Oceń:*