Konsolidacja Pożyczek dostępna w ofercie Smartney

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Do tej pory firma Smartney dała się poznać jako firma udzielająca pożyczek całkowicie przez internet. To właśnie za ich pośrednictwem można skutecznie pożyczyć pieniądze online, zarówno jeśli potrzebujemy małej, jak i dużej pożyczki. Nową propozycją firmy jest pożyczka konsolidacyjna, która pozwoli klientom na spłatę zobowiązań nie tylko bankowych, ale również pozabankowych.

Smartney jest firmą pożyczkową należącą do francuskiej grupy Oney Bank. Produkty finansowe, które znajdziemy w ofercie Smartney to jednej z nowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku finansowym. Kluczowym produktem do tej pory oferowanym klientom była pożyczka online Smartney. Najnowszą propozycją firmy jest konsolidacja pożyczek, która umożliwia spłatę zaciągniętych zobowiązań finansowych.

Pożyczka Konsolidacyjna Smartney


Pożyczka konsolidacyjna Smartney to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia klientowi szybką spłatę zadłużenia, oraz możliwość uzyskania dodatkowej gotówki na inne wydatki. Cały proces wnioskowania o pożyczkę może odbywać się automatycznie dzięki silnikowi pożyczkowemu, który stosuje Smartney. Po połączeniu z właściwymi bazami danych, może on zweryfikować czy klienci mają otwarte zobowiązania i jaki kapitał pozostaje do spłaty. Współpraca z systemem Kontomatik, umożliwia pobranie danych o numerach rachunków bankowych, na które spłacane są oryginalne pożyczki klienta. Ponadto sam system może automatycznie przeanalizować, konsolidacja których zobowiązań będzie dla klienta najkorzystniejsza. Cały ten proces nie powinien zająć nam więcej jak kilka minut.

Konsolidacja pożyczek umożliwia klientowi spłatę różnych zobowiązań finansowych. Możliwa jest konsolidacja pozabankowa, a więc spłata pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi, jak również konsolidacja chwilówek zaciągniętych przez internet.

Dodatkowe pieniądze na dowolny cel

Podobnie jak w ramach tradycyjnego kredytu konsolidacyjnego, klient ubiegający się o pożyczkę konsolidacyjną w Smartney może również ubiegać się o uzyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel. Jest to szczególnie pomocne rozwiązanie dla osób, które znalazły się w trudnym położeniu finansowym. Dodatkowe środki pieniężne pozwolą na opłacenie zaległych rachunków, faktur czy innych bieżących płatności.

Konsoldacja w Smartney – krok po kroku

  1. Wypełniamy krótki wniosek o pożyczkę przez internet.
  2. Weryfikacja rachunku bankowego przez system Kontomatik.
  3. Wskazujemy pożyczki, które chcemy skonsolidować oraz dodatkową kwotę pożyczki, którą chceilibyśmy dodatkowo pożyczyć.
  4. Jeśli firma podejmie pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki, wskazane pożyczki zostaną spłacone w ramach pożyczki konsolidacyjnej a na nasze konto trafią dodatkowe pieniądze, w ramach dodatkowej pożyczki.

Czytaj również

1 Comment
  1. Czy Smartney udziela pożyczki pod spłatę chwilówek i pożyczek pozabankowych, jak nie ma się kredytów w bankach?

    (4/5)

Oceń: