Mikrorata szybkie pożyczki z małą ratą

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB

Jeśli nadal szukacie dla siebie odpowiedniej pożyczki ratalnej, a inne oferty z których korzystaliście do tej pory, nie spełniły Waszych oczekiwań to mamy dla Was jeszcze jedną propozycję. To Mikrorata, firma udzielająca szybkie pożyczki z małą ratą. Z jej pomocą uzyskacie pożyczki w wysokości nawet do 10 000 zł i bez wychodzenia z domu.

Zanim bliżej przyjrzymy się jednak ofercie firmy, wypadałoby zacząć od tego, kto tak na prawdę stoi za marką Mikrorata. Nie jest to trudna rzecz do weryfikacji, ponieważ wszystkie firmy pożyczkowe takie informacje mają zamieszczone w stopce strony internetowej. Podobnie jest i w tym wypadku. Otóż właścicielem samej marki i serwisu internetowego Mikrorata jest Web4finance Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednak na dzień dzisiejszy głównym pożyczkodawcą, a więc firma która obsługuje pożyczki w firmie, jest znana nam już doskonale firma AASA Polska.

Mikrorata – małe raty i szybkie pożyczki

Mikrorata na pewno jest marką która w zamierzeniu ma udzielać szybkie pożyczki. Takie pożyczki, w ramach których wszystkie formalności możemy od początku do samego końca dopiąć drogą internetową. Podstawowa zasada działania marki to zatem formalności ograniczone do minimum i szybki przelew pożyczki na konto. Dzięki temu dodatkowy zastrzyk gotówki, może pojawić się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia, a niekiedy nawet w ciągu najbliższych godzin czy nawet minut.

Firma udziela pożyczek internetowych w wysokości od 1000 do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy podzielić na raty miesięczna a maksymalnym okresem spłaty jest okres 24 miesięcy. Pożyczki nie musimy zaciągać w ciemno, nie mając wcześniej informacji o dokładnych kosztach. Jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę, możemy dokładnie sprawdzić, jakie będziemy musieli ponieść koszty związane z pożyczeniem pieniędzy z Mikroracie. Po wprowadzeniu za pomocą kalkulatora kwoty pożyczki oraz liczby rat miesięcznych, otrzymamy dokładny koszt pożyczki oraz wysokość raty miesięcznej.

Oczywiście aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem marki Mikrorata, konieczne jest spełnienie określonych warunków. Firma udziela pożyczek które posiadają ukończone 20 lat a nie ukończyły jeszcze 80 roku życia. Do uzyskania pożyczki konieczne jest również posiadanie zameldowania na terenie Polski oraz dochodów umożliwiających spłatę rat pożyczki. Firma na ogół nie wymaga przedstawiania dodatkowych dokumentów poza dowodem osobistym, w niektórych przypadkach może jednak o to poprosić. Bez większych przeszkód pożyczkę uzyskamy bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach, a zamiast tego wystarczy że prześlemy wyciąg z rachunku bankowego.

Pożyczki Mikrorata udzielane są osobom, których dane nie są wpisane do rejestrów dłużników takich jak BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD. Do uzyskania pożyczki w firmie nie jest konieczne przelewanie jakichkolwiek opłat weryfikacyjnych z konta bankowego.

Czytaj również

4 Comments
  1. Ciekawa oferta, ale przypuszczam że jeśli komuś odmówiono pożyczki w Aasa to tutaj również nie dostanie pożyczki, czy się mylę? Jestem ciekaw czy w przypadku jeśli nie uzyskałem pożyczki w banku, to mam szanse otrzymania pożyczki za pośrednictwem Mikrorata – jakie są Wasze opinie?

  2. Czy faktycznie nie wymają przesyłania zaświadczeń o dochodach do uzyskania pożyczki w Mikrorata? Wiem że jest z tym różnie, bo czasami takie firmy piszą że nie wymagają, a potem się okazuje zupełnie co innego. Ale dobrze że to pożyczki przez internet, więc szybko można załatwić takie formalności.

  3. Wiem że nie jest tak trudno uzyskać pożyczkę w Mikroracie. Nie mają aż tak dużych wymagań aby otrzymać od nich pożyczkę. Szczególnie jeśli ktoś nie dostał kredytu w banku, a jednocześnie nie posiada jakichś dużych zadłużeń.

  4. Pożyczki w Mikrorata mogą zostać udzielone na dwa sposoby. Można tutaj skorzystać albo wypłaty pieniędzy bezpośrednio na nasze konto, albo odebrać je w najbliższej placówce pocztowej (czek Giro).

    (4/5)

Oceń: