MediRaty – Kredyt na leczenie

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

5 udostępnij na FB
gdzie uzyskać kredyt na leczenie? Medical Finance Group SA to firma działająca na rynku od 2010 roku, która umożliwia finansowanie usług medycznych w systemie MediRaty w ponad 5000 klinikach i placówkach.

W sytuacji gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki na dowolny cel, sięgamy po kredyt lub pożyczki gotówkowe. Jeśli chcemy kupić samochód, sięgamy po kredyt samochodowy a w przypadku zakupu mieszkania – kredyt hipoteczny. Co jednak jeśli potrzebujemy pieniędzy na skomplikowaną operację lub leczenie? Tutaj z pomocą może nam przyjść kredyt na leczenie.

Jedną z nielicznych instytucji która specjalizuje się w udzielaniu tego typu kredytów jest firma MediRaty. Firma może nam pomóc w opłaceniu naszego leczenia, pokrycia kosztów rehabilitacji lub wykonania zabiegu. Dzięki temu nie musimy używać własnej gotówki, ale możemy skorzystać z pieniędzy udostępnionych nam przez MediRaty. Spłata będzie się odbywać w niskich ratach miesięcznych, dopasowanych do naszych możliwości finansowych.

MediRaty – finansowanie leczenia i zabiegów

Firma umożliwia finansowanie wszystkich usług, które świadczone są komercyjnie a więc mogą to być zarówno zabiegi stomatologiczne, ambulatoryjne i szpitalne, z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, rehabilitacyjne, jak również weterynaryjne. Wysokość finansowania uzależniona jest od oceny zdolności kredytowej, osoby starającej się u uzyskanie kredytu na leczenie. Jeśli więc posiadamy dobrą historię kredytową oraz stałe miesięczne dochody, to otwierają się przed nami ogromne możliwości korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej. Dostępne okresy spłaty takiego finansowania, mogą wynosić od 12 do 60 rat miesięcznych.

Na jakie usługi możemy otrzymać kredyt na leczenie w MediRaty? Jest to bardzo szeroki przekrój usług medycznych ponieważ obejmuje zarówno chirurgię plastyczną czy zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet jak i mężczyzn. MediKredyt umożliwi nam sfinansowanie leczenie stomatologicznego a więc zarówno wyleczenie zębów, jak również prace protetyczne. Ponadto Medirary umożliwia przeprowadzenie finansowania zabiegów ortopedycznych, usług okulistycznych, laryngologicznych czy urologicznych. W systemie Mediraty sfinansowanie mogą zostać również wszelkie usługi okulistyczne a także usługi i produkty optyczne.

Finansowanie MediRatami usług weterynaryjnych – w ramach tej usługi możliwe jest otrzymanie finansowania na rehabilitację czy hospitalizację naszych zwierząt. Kredyt na leczenie naszych pupili może obejmować rehabilitację oraz hospitalizację o wartości od 500 do 50 000 zł.

Oblicz koszt kredytu na leczenie. Za pomocą strony internetowej możemy przeprowadzić symulację kosztów kredytu. Wystarczy wprowadzić kwotę kredytu który będziemy potrzebować oraz długość spłaty. System obliczy nam łączny koszt kredytu oraz wysokość raty miesięcznej, którą będziemy spłacać.

Czytaj również

5 Opinie
 1. (3/5)

  Jeśli nie dostałem kredytu w banku na takie leczenie, to czy mam jakieś szanse by uzyskać kredyt na leczenie za pośrednictwem MediRaty?

 2. (5/5)

  Jakie to szczęście, że banki mogą dać kredyt na leczenie. W Polsce na NFZ nie doczekam się wyleczyć, a operacja jest bardzo kosztowna. Pożyczka będzie konieczna. Mam nadzieję, że uda się znaleźć taką z łatwą spłatą, bo to różnie bywa

 3. (5/5)

  Znając polską służbę zdrowia, mediraty to super rozwiązanie, dla osób, które naprawdę potrzebują gotówki. Ciekawe czy silikony też można wziąć na Mediraty 🙂

 4. (5/5)

  Niespodziwałem się, że gdziekolwiek można dostać pożyczkę na finansowanie leczenia zwierzęcia. Na szczęście znalazłem Mediraty. Opinie są bardzo pozytywne i wcale mnie to nie dziwi. Zwierzę to przecież członek rodziny!

 5. (4/5)

  Z pomocą Mediraty sfinansujemy nie tylko drogie operacje, ale również wizyty u stomatologa czy innych specjalistów. Idealna opcja jeśli ktoś chce rozłożyć płatność za wizyty lekarskie na raty miesięczne.

Oceń:*