Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Masterlease Leasing

Leasing w firmie Masterlease

Masterlease to firma specjalizująca się wyłącznie w leasingu skierowanym do osób indywidualnych, małych, średnich jak i dużych firm. W ramach oferty możemy skorzystać z leasingu samochodów osobowych jak i ciężarowych do 3,5 tony.

Oferta leasingu dla małych i średnich firm w Masterlease obejmuje wszystkie z dostępnych marek samochodów które są dostępne na naszym krajowym rynku. Przy wybranych modelach opłata wstępna może wynosić już od 5% a na wiele martek i modeli udzielane są wysokie rabaty. Leasing jest udzielany na uproszczonych procedurach dzięki czemu do uzyskania leasingu będą nam potrzebne jedynie dokumenty dotyczące założenia firmy jak wpis do ewidencji czy regon oraz dowód osobisty.

Wybierając leasing w Masterlease możemy elastycznie dopasować sobie okres trwania umowy i opcje płatności jak również skorzystać z ubezpieczenia z likwidacją szkód.

Masterlease zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę i pomoc techniczną podczas całej zawartej umowy a nawet możliwość podpisania umowy leasingowej w siedzibie naszej firmy.

Oferta leasingu dla osób indywidualnych w Masterlease może obejmować zarówno samochody osobowe i ciężarowe, nowe jak i używane. Te osoby mogą skorzystać z leasingu konsumenckiego na uproszczonych procedurach z pakietem ubezpieczeniowym OC, AC i NW i z kartą FL Assistance. Druga opcja leasingu dla klientów indywidualnych to Leasing Plus z pełną obsługą, serwisem oraz ewentualną likwidacją szkód.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*