Mała Pożyczka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB
Jeśli szukamy odpowiedniej i bezpiecznej pożyczki pozabankowej, jeśli szukamy taniej pożyczki lub jeśli po prostu nie możemy dostać pożyczki w banku i szukamy innej alternatywy - tu z pomocą możemy przyjść nam oferta Małej Pożyczki.

Wbrew temu, co może sugerować tytuł dzisiejszego artykułu, nie będę dzisiaj pisać o firmach które specjalizują się w udzielaniu małych pożyczek. Skupię się za to na jednej firmie, a właściwie marce o nazwie Mała Pożyczka która posiada w swojej ofercie zarówno drobne kwoty pożyczek jak również te nieco z większe, z wybranym okresem spłaty.

Dlaczego na wstępie wspomniałem o ofercie Małej Pożyczki jako o marce a nie firmie? Ponieważ w zasadzie mamy tu do czynienia nie z typową firmą która udziela pożyczek a z firmą pośredniczącą w udzielaniu pożyczek, która może znaleźć dla nas najbardziej dogodną ofertę. Na samym wstępie należy zaznaczyć że wspomniane pośrednictwo dotyczy wyłącznie pożyczek z sektora pozabankowego. Co jednak ważne – opiera się wyłącznie na sprawdzonych i rzetelnych firmach. Dzięki temu, sięgając dla przykładu po pierwszą tego typu pożyczkę, będziemy mieli pewność że pożyczamy ją z pewnego źródła a nie od firmy która okaże się wobec nas nie uczciwa.

Małe pożyczki od 100 zł po nieco większe do.. 25 000 zł. Oferta może zainteresować osoby które interesuje pożyczenie nie dużej kwoty z krótkim okresem spłaty (możliwość pożyczenia gotówki na okres np. 30 dni). Jak również te osoby które szukają większej kwoty dostępnej drogą pozabankową z dłuższym okresem spłaty, sięgającym kilku czy nawet kilkunastu miesięcy.

Oferta dopasowana do naszych wymagań i możliwości. Konkretna oferta może zostać do naszych potrzeb i wymagań a zarazem do naszych możliwości finansowych. Jeśli przykładowo posiadamy niski dochód i nie możemy przez to uzyskać kredytu bankowego, to w takiej sytuacji zostanie nam dopasowana konkretna oferta pożyczki. Takiej firmy która akceptuje wnioski od osób, posiadających niską zdolność kredytową.

To samo tyczy się osób z trudną historią kredytową w BIK. Które wcześniej miały problem ze spłatą kredytu a informacje o opóźnieniach w spłacie, zostały odnotowane w bazach BIK. Za pomocą Małej Pożyczki mamy szanse na uzyskanie oferty pożyczki od firmy która pod kątem weryfikacji danych pożyczkobiorcy sprawdza jedynie rejestry dłużników takie jak KRD czy Erif.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Dobra oferta dla kogoś, kto albo nie wie w jakiej firmie wziąć pożyczkę pozabankową albo dla kogoś komu popsuła się historia kredytowa w bazach. W obu przypadkach Mała Pożyczka znajdzie dla nas coś odpowiedniego. Wyszuka ofertę dopasowaną do naszego profilu, historii kredytowej i aktualnej zdolności kredytowej. Fajna oferta bo praktycznie nie ma szans by nie znaleźli czegoś co będzie dopasowane do naszych preferencji pożyczkobiorcy. Wiem że mogą również dla nas poszukać darmową pożyczkę, bo w tym zakresie współpracują z wieloma firmami które mają je w ofercie.

  2. Ja po małą pożyczkę sięgam w banku bo bez problemu można ją uzyskać drogą internetową. Przy takich małych kwotach, banki na prawdę nie wymagają jakichś dużych formalności czy dokumentów. W prosty i szybki sposób można mieć nie duży kredyt na koncie w ramach opcji kredyt na klik.

  3. Tak, jeśli ktoś ma konto internetowe w banku to z uzyskaniu małego kredytu nie powinien mieć problemu. Taki mały kredyt powinien zostać udzielony bezpośrednio online i bez dodatkowych formalności czy dokumentów. Po prostu klikamy i za kilkanaście minut widzimy że nasze konto zostało powiększone o dodatkową gotówkę. Tak bym sobie to wymarzył, a czy tak jest w rzeczywistości tego nie wiem hehe..

  4. Taka mała pożyczka to dobre rozwiązanie jeśli nie chcemy pożyczać od rodziny czy po sąsiadach. Wiadomo że ani trzeba się za taką pożyczkę jakoś zrewanżować. A koszty takiej małej pożyczki nie są duże, a czasami nawet zerowe jeśli sięgniemy po darmowe chwilówki w promocji.

Oceń:*