Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Mała Pożyczka

Jeśli szukamy odpowiedniej i bezpiecznej pożyczki pozabankowej, jeśli szukamy taniej pożyczki lub jeśli po prostu nie możemy dostać pożyczki w banku i szukamy innej alternatywy - tu z pomocą możemy przyjść nam oferta Małej Pożyczki.

Wbrew temu, co może sugerować tytuł dzisiejszego artykułu, nie będę dzisiaj pisać o firmach które specjalizują się w udzielaniu małych pożyczek. Skupię się za to na jednej firmie, a właściwie marce o nazwie Mała Pożyczka która posiada w swojej ofercie zarówno drobne kwoty pożyczek jak również te nieco z większe, z wybranym okresem spłaty.

Dlaczego na wstępie wspomniałem o ofercie Małej Pożyczki jako o marce a nie firmie? Ponieważ w zasadzie mamy tu do czynienia nie z typową firmą która udziela pożyczek a z firmą pośredniczącą w udzielaniu pożyczek, która może znaleźć dla nas najbardziej dogodną ofertę. Na samym wstępie należy zaznaczyć że wspomniane pośrednictwo dotyczy wyłącznie pożyczek z sektora pozabankowego, ale co ważne – opiera się wyłącznie na sprawdzonych i rzetelnych firmach. Dzięki temu, sięgając dla przykładu po pierwszą tego typu pożyczkę, będziemy mieli pewność że pożyczamy ją z pewnego źródła a nie od firmy która okaże się wobec nas nie uczciwa.

Małe pożyczki od 100 zł po nieco większe do.. 25 000 zł – oferta może zainteresować osoby które interesuje pożyczenie nie dużej kwoty z krótkim okresem spłaty (możliwość pożyczenia gotówki na okres np. 30 dni) jak również osoby, które szukają większej kwoty dostępnej drogą pozabankową z dłuższym okresem spłaty, sięgającym kilku czy nawet kilkunastu miesięcy.

Oferta dopasowana do naszych wymagań i możliwości – konkretna oferta może zostać do naszych potrzeb i wymagań a zarazem do naszych możliwości finansowych. Jeśli przykładowo posiadamy niski dochód i nie możemy przez to uzyskać kredytu bankowego, to w takiej sytuacji zostanie nam dopasowana konkretna oferta firmy, która akceptuje wnioski od osób, posiadających niską zdolność kredytową.

To samo tyczy się osób z trudną historią kredytową w BIK, które wcześniej miały problem ze spłatą kredytu a informacje o opóźnieniach w spłacie, zostały odnotowane w bazach BIK. Za pomocą Małej Pożyczki mamy szanse na uzyskanie oferty pożyczki od firmy która pod kątem weryfikacji danych pożyczkobiorcy sprawdza jedynie rejestry dłużników takie jak KRD czy Erif.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*