Linia Finansowa

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Pierwszy dzień szkoły, pierwszy dzień września i pierwszy dzień po wakacjach, od którego zamierzam zacząć pracę nad blogiem na znacznie większych obrotach aniżeli miało to miejsce w ciągu ostatnich miesięcy. Na dobry początek prezentacja nowej marki pożyczkowej jaką jest Linia Finansowa, zachęcająca nas do odpowiedzialnego pożyczania.

Sięgając po pożyczkę pozabankową nie zawsze robimy to odpowiedzialne, pożyczamy zbyt dużo jak na nasze możliwości lub korzystamy z usług nie odpowiedniej firmy. Każda z takich nie odpowiedzialnych decyzji może nas doprowadzić do znacznego zadłużenia, z którego ciężko będzie nam później wyjść. Aby uniknąć takich nie potrzebnych kłopotów, możemy skorzystać z usług marki zachęcającej nas do pożyczania odpowiedzialnie a jest nią Linia Finansowa.

Pozabankowa Linia Finansowa

Na czym polega działanie wspomnianej Linii Finansowej? W pierwszym kroku składamy wniosek o pożyczkę który trafi do pracowników obsługujących projekt o którym jest dzisiaj mowa. W zależności od tego jaki jest nasz profil pożyczkobiorcy (ile mamy lat, jaki posiadamy dochód), jaką posiadamy historię kredytową oraz jakiej kwoty pożyczki poszukujemy, dopasowana zostanie nam konkretna oferta pożyczkowa. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, zostaną nam przedstawione dokładne koszty pożyczki oraz warunki jej spłaty. Będziemy więc mieli możliwość skorzystania z przedstawionej propozycji pożyczki lub jej odrzucenia.

Linia Finansowa

Dla kogo oferta Linia Finansowa? Z propozycji tej mogą skorzystać wszystkie osoby pełnoletnie które posiadają już dowód osobisty oraz posiadają dochody umożliwiające spłatę rat pożyczki. W większości przypadków do uzyskania pożyczki nie jest jednak koniecznie przedstawianie ani wysyłanie zaświadczenia o dochodach czy zatrudnieniu.

Pośrednictwo za 0 zł – choć Linia Finansowa świadczy usługi pośrednictwa finansowego to świadczy w pełni bezpłatne usługi i korzystając z ich oferty nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat ani tym bardziej ukrytych opłat.

Czytaj również

1 Comment
  1. Taka linia finansowa jest szczególnie pomocna dla osób które prowadzą własną działalność gospodarczą lub firmę. Nie wiem jednak czy zadłużanie się w firmach pozabankowych to dobry pomysł, bo wiadomo że takie firmy będą miały zawsze wyższe oprocentowanie niż oferta banku.

Oceń: