Limit Debetowy dla firm w Banku BPH

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Nowa propozycja Banku BPH dla osób prowadzących własną firmę - limit debetowy z oprocentowaniem nawet 5,67%

Czy prowadząc własną działalność gospodarczą, korzystaliście kiedyś z limitu debetowego? Taki limit debetowy dla firm w koncie najczęściej przyznawany jest na 12 miesięcy, z możliwością jego odnowienia i nie ukrywam że jest bardzo przydatny, szczególnie w sytuacji jeśli prowadzimy własny, czy to mniejszy czy większy biznes. Dzisiaj mam dla was propozycję takiego limitu, którą promuje właśnie Bank BPH, jednak dostępna będzie ona tylko do 30 czerwca 2016 roku.

Zacznę może od tego, dla kogo skierowany jest Limit Debetowy dla firm w Banku BPH. Skorzystać z niej mogą wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą przynajmniej od 12 miesięcy. Przedsiębiorca starający się o uzyskanie limitu, nie może posiadać nieopłaconych zobowiązań wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego. Nie powinien również figurować jako nierzetelny kredytobiorca w bazach BIK czy rejestrach dłużników. Dodatkowo wymagane jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej oraz przejście pozytywnej oceny scoringu w Banku BPH.

Ile gotówki możemy uzyskać w ramach takiego debetu? To zależne jest od dochodów jakie generujemy, im będą one wyższe tym większą kwotę limitu mamy szansę uzyskać. Limit Debetowy przyznawany jest na 12 miesięcy, ale można go odnowić lub zmienić formę kredytowania na kredyt z harmonogramem spłaty bez konieczności ponownej weryfikacji zdolności kredytowej.

Do uzyskania limitu debetowego nie wymagane są dodatkowe zabezpieczenia rzeczowe, przedstawianie faktur czy biznesplanu.

Czytaj również

Oceń:*